Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-15 éves lányok! Szoktatok...

13-15 éves lányok! Szoktatok barátnőtökkel "divatbemutatósat játszani"? Vagy nagyon dedós?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked van hozzá kedved, nyugodtan csináld, ugyanis gyerek vagy még, simán belefér. Ne foglalkozz azzal, hogy más szerint dedós csak azért, mert a mai tizenévesek már cigiznek, szexelnek stb
2012. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát 13 évesen szerintem már játszottam, aztán 15-16 évesen meg olyanokat csináltunk ,hogy egymás után felvettünk több szettet, de csak azért, hogy a másik szerint melyikben menjünk el este vagy akárhová :D

19L

2012. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy dedós! Mi barátnőmmel szoktuk azt csinálni hogy bemegyünk egy boltba, kiválasszuk a legrondább ruhákat és azokat próbáljuk fel:D unaloműzésnek jó és még nevetni is lehet rajta
2012. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dehogy dedós :D szerintem jópofa :D
2012. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem dedós. Én is ezt játszottam 12 évesen a húgommal :)
2012. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem dedós, jó szórakozás :D Én is játszottam annak idején. Sőt, ha ez megnyugtat még most is akármikor elbaromkodnék ezzel, pedig 18 vagyok. Ja, és volt egy Szex&New York rész, amiben Carry-ék pont ugyanezt csinálták, pedig ők már 30on túl vannak :D Szerintem egy lány mindig szeret divatbemutatósat játszani, ugyanis mindennap ezt tesszük az utcára kilépve is :P Akár bevalljuk, akár nem
2012. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Te még gyerek vagy , nyugodtan játszhatsz... Én is szoktam a barátnőimmel, és jókat röhögünk rajta... :) Amúgy meg csak érezd jól magad, és nem kell mások véleményével foglalkozni... Szerintem nem gáz... Ha meg valakinek nem tetszik, akkor úgy járt... Nem muszáj mindenhez hozzászólni. :D


Szerintem tök buli, és egyáltalán nem ciki! :)

2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem dedós :D Bár én nem szoktam ilyet csinálni de kezdjük ott , hogy túl lusta vagyok mindig át öltözni :D
2012. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak viccből szoktam, de akkor úgy hogy szétröhögjük a fejünket.:D Úgy komolyan h most felöltözünk meg felvonulunk olyan kb. 10 évesen játszotta utóljára 13/L
2012. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!