Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen megnéznek az utcán,...

13 évesen megnéznek az utcán, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Utánam fütyülnek, dudálnak, idegen emberek köszöngetnek nekem. Nagyon utálom. Főleg ha a szüleimmel megyek tiszta kínos. Pedig nem veszek fel olyan ruhákat.. Nem tudom kit csinálni.
2012. júl. 12. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmit, bele kell törődnöd. Bár ha a szüleiddel mész elég fura h ők nem szólnak vissza vmit, hiszen csak 13 vagy.
2012. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát... Akkor arrafelé vagy sok a pedofil, szexéhes vadállat, vagy te nem veszed észre az öltözködéseden, hogy túl kihívó.
2012. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jól öltözködök, de nem veszek fel olyat amiből kint van a hasam, se a seggem. Pánt nélküli trikóm sincs, se miniszoknyám.
2012. júl. 12. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
aha, csak szeretnéd. Apám leütötte volna, aki utánam fütyül.
2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pedig biztos van valami kihívó az öltözékedben... csak próbálod magad jobb színben feltüntetni, mert se miniszoknyád nincs stb. a világszép barátnőm után sem fütyültek addig, amíg fel nem vett magassarkú cipőt feszes nadrággal, vagy nem sminkelte magát agyon. (szerencsére kinőtte)
2012. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Képet tegyél fel, hogy milyen vagy, mikor kimész az utcára, és megmondom mit tudsz csinálni.
2012. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki szokj hozzá, ne reagálj rá.
2012. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem sminkeled magad túl? Nem riszálod magad vagy viselkedsz beképzelten? Nem sértésből kérdezem, csak hátha tudunk segíteni
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak aki okot ad rá, azzal viselkednek így azemberek. Attól, hogy valaki szimplán szép, nem fognak utána füttyenteni. Akkor Kb AZ utcán minden férfi fütyörészve járna és a biztosurak minden autóst megbüntetnének indokolatlan kûrt használat miatt.
2012. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is sminkeltem ki még magam soha! És csőnadrágot az egy dolog hogy felveszek, de hát szinte már minden ember abban jár! És nem nem is riszálom magam, pont hogy visszahúzódóbb vagyok!
2012. júl. 13. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!