Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 19-20 évesen...

Lehetséges, hogy 19-20 évesen még nő majd a mellem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már elmúltam 19 de nagyon lapos vagyok. De ma anyum kicsit megbántott, mert azt mondta, hogy lehetetlen, hogy valakinek nő létére semmi melle se legyen, és majd biztos, hogy nőni fog nekem is. De szerintem ez h*lyeség, mert igenis csomó pici mellű lány van...

Lehet, hogy igaza van és fog majd nőni?


2012. júl. 10. 18:06
 1/8 bibus26 ***** válasza:
0%
Elkeserítelek,de nem fog nőni.
2012. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Drasztikus változás nem lesz.De elvileg 21éves korig kell nőnie.Talán még egy kicsit fog.
2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nőhet de nem olyan hatalmas változásra gondolj! max kicsit teltebb lesz pl a ból b lesz vagy ilyesmi ennyit simán nőhet de ha pl 70A-s méreted van nem lesz 75B-s
2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó...lehet 75ös sőt még 90es is mivel a szám csak a hát körméretet jelöli,ergo ha hízik akkor a szám fog nőni...a betű jelöli a kosárméretet vagyis a mell valódi méretét..egyébként én is úgy tudom hogy 20-21éves korig nő,bár én ebben nem nagyon hiszek,19vagyok már pár éve nem nő..és nem is fog szerintem.Max ha híznék akkor oda is menne egy kicsi..
2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog már jelentős mértékben nőni, ha egyáltalán nő még. Fogadd el és ne stresszelj ez miatt. Nagyon sok lánynak kicsi melle van és mégis van barátja...
2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha felszedsz 10-20 kilót,biztos nagyobbak lesznek a melleid!:D Egyik munkatársam is nagyon lapos volt,de mióta elhízott,HATALMAS mellei lettek.
2012. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, tudom, hogy nem :(

Egyébként szerintem nem annyira vészes, mert elég vékony vagyok, jóval vékonyabb mint amennyire anyum valaha is volt, tehát más alkat...

De van barátom egy ideje, lehet, hogy pár hónap múlva fogok fogamzásgátlót szedni és attól hátha nő :)

köszi nektek!

2012. júl. 10. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság hogy hány éves korig nő ... Ha hízol nyilván oda is hízni fogsz lehetsz te 30 éves is ... Mondjuk lehet nem pont egyből mellre fogsz hízni , de hat kitudja!!
2021. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!