Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés először...

Intim szőrtelenítés először (kozmetikusnál) > Lent bővebben Mit kellene tudnom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és azért szeretném legyantáztatni a bikinivonalamat, mert nemsokára élményfürdőbe megyünk és régebben többször előfordult már, hogy kicsit "kikandikált" valami a fürdőrucim alól. Nem tudom, hogy mások észrevették-e, de amikor én igen, elég hülyén éreztem magam...

Szóval a ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi a kozmetikusnál. Nektek mennyire jött be a gyantázás? Hogy bonyolódik egy ilyen le? Esetleg: Nektek milyen volt az első ilyen élményetek?

Pff...lehet, hogy azért csapok ekkora hűhót körülötte, mert most először megyek bikiniben...:S Kicsit félek, hogy hülyén fogok kinézni, mert a bikinim nem az a tipikus strandra való, hanem inkább uszis...

Szóval, mit kell tudnom a gyantázásról? :)


2009. júl. 12. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes gyantát csináltattam, és irrrtóra fájt :S egy idő múla nem fog, ha többször csináltatod, de az első elég rossz :S Ne közvetlenül az indulás előtti napon csináltasd, mert lehet h. másnap is lesznek piros pöttyeid. Ha csak bikinivonalat csináltatsz, akkor nem kell teljesen levetkőznöd, csak félrehúzogatni a bugyid. Remélem a lelkesedésed nem vettem el :D Jó fürdőzést! :)
2009. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha csak a bikinivonalad akarod szőrteleníteni akkor elég a borotva is. olcsóbb és nem fáj.
2009. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!