Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha pillanatragasztóval lett...

Ha pillanatragasztóval lett fel ragasztva a műkörmöm attól nem lesz baja az igazi körmömnek? :O És mennyi ideig maradhat így fenn szerintetek?

Figyelt kérdés
idióta kommenteket nem kérek,köszi
2012. júl. 10. 22:15
 1/7 anonim válasza:

Amíg nem próbálod leszedni, addig szerintem nem lesz baja a valódi körmödnek... Viszont a pillanatragasztó kellemetlen dolog, én biztos nem próbálnám leszedni, inkább kivárnám azt a 3-4 hónapot, amíg lenő. Mondjuk a pillanatragasztót nem körömre tervezték, szóval lehet, hogy ezelőtt elenged. Esetleg valami finom csiszolópapírral próbálnám leszedni, ha nagyon sürgős.


(Igen, idiótákból tényleg elég lenne kevesebb...)

2012. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)kb meddig maradhat fennt?
2012. júl. 10. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

De, lesz. Ha ráncigálod, vagy beakad valahova.


Azon kívül a pillanatragasztó mérgező. Nem jó ötlet állandóan magadon tartani.

2012. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Továbbá rengeteg pillanatragasztó fajta nem meleg, hanem FORRÓ amikor köt!

Kollégának pont ráfolyt a körmére múlt héten, úgy felhólyagosodott, hogy valami borzasztó!


Úgyhogy ha ki is próbálod arra figyelj, hogy ne ilyen fajta pillanatragasztót használj...

2012. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem volt párszor, mikor volt még műkörmöm, hogy egy egy csak igy teljes egészében lepattant (ritkán ugyan, de előfordult) és mivel este volt, indulás előtt, körmöshöz nem mehettem, biza pillanatragasztóval tettem fel..volt h egy hetet simán kibirt..aztán lejön magátol...károsodásom nem volt...bár az egészet én nem vállalnám be, akkor csak egy gyors megoldás volt....

23L

2012. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és 23L neked az összes műkörmöd pillanatragasztóval lett felragasztva??tényleg nem lett semmi baja az igazi körmöndnek??most olvastam egy cikket,hogy a pillanatragasztó olyan mint a műköröm ragasztó.:D
2012. júl. 11. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy az összes:) csak egy-egy ha letört...és sürgősen kellett...de után max egy héten belül mentem is a körmöshöz:) nem lett baja a körmömnek...pillanatnyi megoldás volt...
2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!