Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a neve ezeknek a ruháknak?...

Halibel kérdése:

Mi a neve ezeknek a ruháknak? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Tehát nagyjából ilyen a fazonuk:


[link]


És gombok, arany zsinórok, meg ilyesmik vannak rajta. Úgy a 19.századi Angliában hordhatták.

(és bocsi, jobb képet nem találtam a fazonról, mert nem tudom mi a neve, de hirtelen eszembe jutott a Kuroshitsuji :D )


2012. júl. 7. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ebayn szoktam látni
2012. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott néztem én is, csak sajnos nincs PayPal-unk... bár lehet, hogy cosplay néven másodkézbő is meg tudom venni (Sakurazaka)...
2012. júl. 7. 13:49
 3/7 chooseyourdestiny ***** válasza:
gondolom con-ra kell:DDD
2012. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... nem :D Kissé furcsa stílusom van, ez az újabb kiszemeltem :D
2012. júl. 8. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
ez egy cosplay jelmez. az azt jelenti hogy játék mese egyéb szereplőknek az öltözéke
2012. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arra keress akkor rá hogy cosplay Kuroshitsuji
2012. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nem cosplay kell, hanem egy HASONLÓ stílusú ruha, aminek ilyen a szabása, csak normál képet nem találtam, és akkor eszembe jutott a kuroshitsuji. Egyszóval nem cosplay kell. :D
2012. júl. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!