Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Lányok! Nektek bejönnek az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

Magas (185 cm), vékony, szőkésbarna haj, kék szem.

írjátok meg légyszi a korotokat is! :)


2012. júl. 4. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nállam is az arc dönt a leginkább,nállam nincs igazán ilyen,h csak barna haj, vagy csak kék szem....kép nélkül nem tudom megmondani,viszont nekem 1 kicsit magas vagy:))) én csak 155 cm vagyok
2012. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hááát. Jó kérdés. Nekem alapból nem, már a magasságot leszámítva. A kreol bőrű, sötét hajú és szemű, átlagos alkatú pasikra szoktam bukni. Ehhez képest a párom 190 cm, vékony, szőke és kékszemű :) Úgyhogy gyakorlatilag bárkinél van esélyed, ha a stílusod jó, nyugi :)

28/N

2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nagyon jó, csak tényleg ahogy előttem is mondták, a kisugárzás+arcberendezés is változtathat nagyot a véleményeken.


17/L

2012. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen bejön, ha mellé egy pozitív, intelligens személyiség párosul.
2012. júl. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: 25 vagyok.
2012. júl. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kék,barnaszemű pasikat imádom.Szőkésbarna is jó,bár a barna a tuti.:D 14/L Igazából szerintem mind1,hogy milyen szeme,haja van,szeressen az a lényeg.:) (De ha már kérdezted,akkor válaszolok.:) :)
2012. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!