Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A porcelán körmökhöz is kell...

A porcelán körmökhöz is kell primer? Mi célt szolgál? Eddig amikor csináltam magamnak porcelán körmöket, pár nap múlva a széle (ami a körömhöz tapadt) elkezdett fellevegősödni? Mi lehet baj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, pont ma csináltam meg én is a körmömet csak zselével, de amúgy porcelánnal is szoktam (nekem a zselé jobban bevállt) Igen kell primer, ami leoldja a körömről a zsírt így jobban fog tapadni a porcelán is. A levegősödés a rossz előkészítés miatt van, figyelj arra, hogy a széleket is reszeld meg rendesen, hogy tapadjon az anyag. Sok szerencsét, ha van még valami kérdésed nyugodtan írj!
2009. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van 3 az 1-ben előkészítőm (gomba ellen, zsírtalanító, vízkiszívó) az nem elég?
2009. júl. 10. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az is megteszi, én is olyat használtam hozzá legtöbbször, de a primer jobb volt :-)

Amúgy az is elég szerintem :)

(1. válaszoló voltam)

2009. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2009. júl. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!