Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Rubint Réka jól...

Szerintetek Rubint Réka jól néz ki? Jó alakja van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Túl izmos, a melle szilikon, a feje bűnronda. Elég undor0tó jelenségnek tartom.
2012. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.
2012. jún. 27. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 hónapja láttam élőben, és szőrnyűlködtem is rajta, hogy a lába milyen vékony, ráadásul egy nagyon magas cipőben volt, amiben kissé esetlenül mozgott. Én elhiszem, hogy nagy munka eredménye, és minden tiszteletem az övé, de cseppet sem irigylem, mert nekem ez már nem tartozik a nőies kategóriába. Az arcáról pedig nem nyilatkozok, kinek mi a szép, nekem pl. ő pont nem az. És most jöhet, hogy irigy vagyok...
2012. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ronda.
2012. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ijesztő...mindig kicsit kiráz a hideg, ha meglátom a tvben. a teste sem nőies, hanem...taszító - egy szintén edző 28/F
2012. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik és túl izmos
2012. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Undorító az egész nő.
2012. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Túl izmos, a melle szilikon, a feje bűnronda. Elég undor0tó jelenségnek tartom."


Ezzel nagyon egyetértek. De ha nem lenne ilyen izmos, szerintem szép alakja lenne..

2012. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már túl izmos. Elvesztette a nőiességét. Régen, az első 3 dvd-jén még nagyon jó alakja volt, azóta nagyon elszaladt vele a ló, sajnos rossz irányba. A hasa kifejezetten undorító, dereka sincs már. Én elhiszem, hogy óriási munka van benne és nem akármi naponta kb. 10 km-t futni, utána még súlyzós edzést csinálni, végül órát tartani, de ez már nagyon-nagyon rossz. Kicsit lazíthatna, mert követendő példa helyett már inkább csak elrettentő.
2012. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!