Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és durván...

20 éves lány vagyok és durván szőrös a hasam. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor kezdődött ez az egész nálam, de már régebben. Eleinte borotváltam, évekig megoldottam így a problémát. Aztán egyszer begyulladt egy szőrtüsző, akkor úgy döntöttem, hogy szemöldökcsipesszel szedegetem, de egyre csak rosszabb lett. Begyulladt még több szőr és a helyük is látszik, ilyen pirosas, sötét foltokban. Nem voltam strandon vagy 3-4 éve ez miatt. Tudnátok segíteni?

2012. jún. 22. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg a borotválás miatt lett egyre rosszabb a helyzet. Inkább gyantáztasd, de szerintem ez nem teljesen normális helyzet, így én elmennék a helyedben egy hormonvizsgálatra, mert a nőknek általában a hasuk nem szőrösödik :-S
2012. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még leírni, hogy a barátom sem látta még a hasam teljes fényben, ugyanis nem vagyok hajlandó vele világosban szeretkezni, csak sötétített szobában, vagy este.
2012. jún. 22. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:

ugyan ez a gondom. egyszer a párom megjegyezte, hogy "milyen kis pihék vannak a pocidon", erre én beparáztam, hogy szőrösnek tart és leborotváltam. a köldököm alatt pöttyös, ugyan úgy begyullad, vagy benő a szőrszál. Én a nyár közeledtével folyton rohanok szolizni, hogy minél barnább legyek és ne látszódjon. :(( nézegettem már a végleges szőrtelenítést, de rohadt drága :( marad a borotva, vagy ha van időm, akkor csipesz :(

bocs, hogy ezt mondom, de jó tudni, hogy ezzel nem vagyok egyedül :)

2012. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok :( én is borotváltam viszont így csak még sötétebb lett a szőr és még ráadásul el is kezdett terjedni a sötétedés a körülötte lévő szőrszálakra is :(
2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
El kéne menned endokrinológiára.
2012. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne szőrösödne a nőknek a hasuk.Van,akinek nem,van akinek igen csak nem látszik mert világos.A nők is mindenhol szőrösek csak ügyesen kezelik,hogy ne legyen észrevehető.Szerintem érdeklődj minél több kozmetikusnál,hogy hol a legolcsóbb és szőkítesd ki vagy pedig gyantáztasd!:)
2012. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A veet hab nagyon jó rá. Én ezt használom, nem lesz tőle bajom.
2012. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyébként az endokrinológia dolog nem hülyeség. NEkem is hormon problémáim vannak. Írt fel gyógyszert a doki mentruációs és hormon problémák miatt. azóta ezerrel nő a mellem és 2 nap helyett 2 hetente kell szőrtelenítenem
2012. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó megosztanád velem, hogy mi a gyógyszer neve, amitől nőtt a melled??
2012. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tanácsolom, hogy ilyet felírass az orvossal, mert elég durva hormon gyógyszer: diane 35. NEm mindenkinek válik be, sok mellékhatása lehet, de nekem nem ártott még és persze nem mellnövesztésre írták fel, hanem komoly problémára, de nem szaladtam vissza az orvoshoz, hogy "nagy a baj, nő a mellem!!!" :D
2012. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!