Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ér össze a combom? 15/L

Miért ér össze a combom? 15/L

Figyelt kérdés
164 cm vagyok. 52 kg voltam, zavart, hogy összeérnek fent a combjaim lefogytam 48-ra, de még most is összeérnek. Ez sose tűnik el?? Mennyt kell még fogynom?
2012. jún. 21. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Detto ugyanezekkel az adatokkal ugyanígy vagyok. Most vagyok 48 kiló 164 centihez, és összeérnek a combjaim. Egyébként voltam már 46 kiló is, és akkor is összeértek.

Ez valóban azért van, mert keskeny a csípőnk, figyeltem már én is, hogy ez alkati adottság. A keskeny csípőnek nagyon gyakori velejárója hogy össze érnek a combok. Nekem pechemre még mindig van ott felesleg is, vagy csak a bőr ereszkedett meg, mindenesetre az istennek sem akar eltűnni. :(((

2012. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja és az izmosításról meg annyit, hogy minél izmosabb, annál vastagabb, ergo annál jobban összeér. Az én combom nagyon izmos, edzőterembe járok évek óta, futok és biciklizek is, és amikor abba kellett hagynom egy időre, jobb volt a helyzet.
2012. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor most járjak el futni, vagy ne?
2012. jún. 21. 23:36
 14/21 anonim ***** válasza:
A futás az egyik legjobb zsírégető sport, úgyhogy mindenképp járj el. Vékonyítja a combokat és laposabb lesz a hasad. Nem fejleszt nagy izmokat. Viszont konditerembe tényleg nem előnyös így járni. A futás a legjobb erre :)
2012. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Még annyit: Menniyt fussak? 2 km-t szoktam, az kb 10 perc.
2012. jún. 21. 23:46
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát az semmi. Esetleg a bemelegítés első fázisához jó.De ha el akarsz vele érni, akkor 1 órát kéne. Jó persze nem folyamatosan, hanem amennyit tudsz, aztán később majd egyre többet tudsz folyamatosan.
2012. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, de összeérnek. Elfogadtam, már nem zavar, akármit csinálok, úgyse tűnne el
2012. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Futni végül is futhatsz, azzal még izmot is lehet bontani ha keveset eszel.. x) De egyébként minimum olyan 5-6 km jó lenne ha menne.
2012. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért érnek össze a combjaid mert anyádtól/apádtól ilyen géneket kaptál, dagadtnak születtél. Biológia órád van már?
2012. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó te segg, tök vékonyan is összeérhet a combja annak, akinek keskeny a csípője! -.-
2012. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!