Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 173cm magasság...

Laci911 kérdése:

Szerintetek 173cm magasság minek számít? Ismerkesnel alacsonynak érzem magam .

Figyelt kérdés
Az vettem észre ,hogy 1-2 helyen magasabbak a nők nallam éppen csak egy kicsivel mindig hülyçn érzem magam mert lehet?illetve azt is mondtÁk ,hogy sokkal előnyösebb vagy elsőbbséget élvez akinek szélesebb a valla.

2012. jún. 21. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőknél normális, férfinál alacsony.
2012. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magasság nem minden. Az alkat jobban számit. Ha jól öltözöl és nem vagy vézna, hanem azért testes/izmos, egyáltalán nem gáz ez a magasság. Nézd csak meg Jay Cutler-t. 175 cm és egy vadállat. Kezdj valami kis 165 körüli lánnyal, annak ez pont jó. Én 2 méter magas vagyok 22 évesen, azt ez sokakat zavar.
2012. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Srácként alacsony, én is majdnem ekkora vagyok 172cm. Helyesen írta az 1. válaszoló, sajnos nőknél szinte normális magasság, plusz ehhez megy még a magassarkú is.. Szóval elég nagy handicapped ekkora "magasnak" lenni. Ekkora magassággal a 165 cm-es nő a maximum akivel járhatsz, bár ott ha befigyel a magassarkú, az már problémás lehet a nő számára. Bár ahogy én látom az alcsony nők nagy része is ilyen 180 cm plusz-os srácokkal szaladgál. Szóval igen gáz sajnos ekkorának lenni..

26/f/172cm

2012. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek izomzatra menyek inkább rá? Tehát egy M-es pólót töltsék ki az sem túl nagy sem túl kicsi?
2012. jún. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!