Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek dagadt vagyok?...

Szerintetek dagadt vagyok? (KÉPEKKEL)

Figyelt kérdés

12éves 149cm-es lány vagyok.Soha nem tudtam elfogadni magam a magasságom és súlyom miatt.Mindig kövérnek látom magam.Kérlek titeket mondjatok vélemény(minden testrészről) és azt ,hogy szerintetek hány kiló lehetek! Köszönöm!

a képek:1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

Ui.:Ezek a képek nagymamámnál készültek,szóval n kritizáljátok a háttért!



2012. jún. 19. 12:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

40 kilósan senki sem kövér. maximum egy tacskó kutya.

nem bírom az ilyen kérdéseket, mikor valaki dagadtnak akarja hogy mások higgyék, de felrak magáról 5ezer képet, láthatóan a testéről. Aki valóban kövérnek hiszi magát, az nem csinál egoista fotókat fej nélkül saját magáról. Hidd el kislány, én ennyi idősen 90 voltam és utáltam a lencsét. Szóval te most csak azért tetted fel a kérdést, hogy visszahallhasd, mennyire csinos vagy, szép vagy, sudár és karcsú.

A lelked egyáltalán nem a kövér lányok lelke, te csak feltűnösködni akarsz. Ezen a pszichómókus se segít, felesleges lenne rá költened.

2012. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
de én dagadtnak látom magam.És kiváncsi voltam ,hogy egy ember aki elmegy mellettem az utcán mit gondol rólam!A suliban (az osztályomban) mindenki csinos(jó van pár kövér lány) és ők nem foglalkoznak az alakukkal (sok édességet és mindent összevissza esznek,én tanu vok rá).Mert én kövérnek látom magam ezzel is foglalkozok,hogy a sok csinos lány között én legyek hájpacni.Nem tudom elfogadni önmagam.Mindenhol csúnyának látom magam.:(
2012. jún. 20. 16:00
 23/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy dagadt, hanem súlyos önértékelési problémád van, amit a nagymamád még súlyosbít!!!
2012. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ezellen mit tehetnék?:(
2012. jún. 20. 22:35
 25/33 anonim ***** válasza:
aki elmegy melletted az utcán az azt látja h 12 évesnek tök jó alakod van, és nem vagy kövér
2012. jún. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%
aki elmegy melletted az utcan,leszarja,h milyen alakod van,hisz te meg egy 12 eves taknyos vagy... menj a homokozoba jatszani,es ne az alakoddal foglalkozz. ha pedig tenyleg kovernek hinned magad,akkor nem toltogetnel fel kepeket a testedrol..
2012. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

azért töltöttem fel képet a testemről mert nem tudom elhinni h sovány vagyok.A nagymamám és még sokan mások olyanokat mondanak ,hogy jaj de kövér és nem is eszik sokat...

Jó,tudom ,hogy 12 évesen nem kellene foglalkoznom az alakommal ,de ha (a suliban) minden lány olyan csini (2kövér lány van) és ők nem foglalkoznak az alakjukkal(a szemem előtt falnak egy csomó mindent),de ennek ellenére bombaalukjuk van.már régebben is kövérnek láttam magam és még a szüleim is mondták ,hogy jó dagadt vagyok.A nagymamám is a nagyobb tesóm is.Egyszerűen már félek kimenni az utcára mert minden ruhába kövérnek látom magam(mint egy hájas pacni).:(((( És ezt most nem azért találom ki ,hogy utána mondjátok,hogy menjél vissza homokozni....

2012. júl. 15. 15:58
 28/33 anonim ***** válasza:
Te nagyon messze vagy a kövérségtől! :)
2012. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
NEM vagy kövér! ne higgy annak, aki ezt mondja
2012. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Hjajj, istenem. Minden vagy csak kövér nem, de nem fogom ecsetelgetni elmondták már előttem ezren....de légy szíves ne állítsd már be magad hatalmas lelkisérültnek,önképzavarosnak, mert a családtagjaid(lehet puszta ártalmatlan csipkelődésből) "piszkálnak".....hidd el más örülne annyira történne meg ez vele..

( Először orbitálisan le akartalak szúrni, mert hihetetlen módon irritálnak , az (előre bocs) hatalmas(természetesen nem létező) problémái vannak....te is tudod, hogy nagyon nem vagy kövér, ha nem hát, akkor valami baj van az emeleten... És igen én speciel 5 éves korom óta extrémen túlsúlyos vagyok( komoly gyógyszerek miatt híztam meg ennyire)és nem tudok ellene mit tenni, ha szedem hízok, ha nem meghalok..fogyni nem tudok..Úgyhogy nekem együtt kell vele élni, tűrni a rosszindulatú megjegyzéseket. Az emberek nagyon gonoszak tudnak lenni. Úgyhogy kérlek szépen ne nyavajogj, inkább menj el a nagyikádhoz és azon gondolkozz mibe tudsz neki segíteni, ne ilyen ökörségeken)

2012. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!