Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek dagadt vagyok?...

Szerintetek dagadt vagyok? (KÉPEKKEL)

Figyelt kérdés

12éves 149cm-es lány vagyok.Soha nem tudtam elfogadni magam a magasságom és súlyom miatt.Mindig kövérnek látom magam.Kérlek titeket mondjatok vélemény(minden testrészről) és azt ,hogy szerintetek hány kiló lehetek! Köszönöm!

a képek:1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

Ui.:Ezek a képek nagymamámnál készültek,szóval n kritizáljátok a háttért!



2012. jún. 19. 12:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon jól nézel ki, egyáltalán nem vagy kövér!!!!
2012. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is mondták mindig mikor kicsi voltam, hogy husi vagyok. Pedig csak az arcom nézett ki úgy, mintha duci lennék, meg a vádlim volt kicsit vastagabb. Bennem is megmaradt ez sokáig, de az eszemmel tudom, hogy teljesen normális alkatom van. És szerintem te is tudod, hogy nem vagy dagadt!
2012. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
30%

Egyeltalán nem vagy kövér, úgy nézel ki, mint egy átlag, normális lány a te korodban.

Semmilyen "nőies" vonás nincs MÉG (hiszen fiatal vagy) a testedben. Se csípő, se mell, se semmi, akkor mégis mitől látod magad kövérnek?

2012. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
nem tudom.Nincs önbizalmam.ez ellen mit tehetnék?
2012. jún. 19. 15:31
 15/33 anonim ***** válasza:
46%
Fiatal vagy, egyáltalán nem kell még foglalkoznod ilyen dolgokkal! Nagyon sokat fog még változni a tested.
2012. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy kövér, csak puhány
2012. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
23%
Csak nézek döbbenten, hogy mindösszesen 12 évesen ilyennel foglalkozik ez a kislány. Hol vannak szülei?!
2012. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%
ja
2012. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
63%
figyu! én is 12 vagyok és azt hittem h én vagyok a képeken! hidd el tudom hogy mit érzel! Jó én 165cm vagyok és 48kg de ugyanilyen az alakom, ha ezt lehet alaknak mondani mert még nincs is kifejlődve nekünk ez! elnézést a kifejezésért de a nagymamád eléggé bunkó hogy ilyeneket mond mert ezzel is csak csökkenti az önbecsülésedet! higgy nekem én anorexiás voltam mert volt olyan hogy egy szendvicset ettem egy nap de egy idő után nem bírtam tovább mert nem látszódott a hatása sem és lelkileg sem bírtam. minderről a szüleim se most se akkor nem tudtak és rájöttem hogy szép vagyok! nyugodtan írhatsz priviben ha akarsz többet tudni! ne nézd magadat csúnyának mert biztos szép vagy :)
2012. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
66%
inkább gizda vagy,mint dagadt
2012. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!