Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék néhány jó fényképe...

Hogy tudnék néhány jó fényképet csinálni magamról?

Figyelt kérdés

Szeretnék néhány fényképet csinálni magamról, mivel nincs rólam valami sok. Van valakinek valamilyen tippje, hogy milyen a jó fénykép? (beállás, ruha stb.)

F/14


2009. júl. 5. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Sose fényképezd magad alulnézetből, ha az arcodnál fentebb tartod a fényképezőgépet akkor az sokkal előnyösebb. De azért nem kell túlzásba esni mint az emosok teszik:D

Meg előnyösebb ha kicsit oldalra fordítod a fejed mint ha teljesen szemből vagy oldalról fényképeznéd magad.

Na de ezek arc képekre vonatkoznak leginkább.


Beállás... nem tudom, egész alakosakat ritkán csinálok, nézegess képeket másokról és ami szerinted jól néz ki... ruha meg olyan legyen ami neked tetszik és bármikor felvennéd az utcára is, tehát ne menősködj valami olyan cuccban a képeken amit egyébként életedben nem mernél hordani :)

2009. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Az a lényeg,hogy önmagad légy a képen is:)

Tehát olyan ruhát vegyél fel,amit amúgy is szívesen hordasz,a beállás nehezebb kérdés.Én úgy szoktam,hogy többféle beállást kipróbálok,majd a legjobbakat meghagyom.Legjobban tükör előtt szeretek fényképezni,mert így a tükörbe látom,hogy milyen lesz a kép:)

Fontos,hogy legyen fény,vagy ha sötétebb helyen csinálsz képet,akkor legyen vakura állítva a gép,mert amúgy nem látszódsz rendesen a képen:)Csinálhatsz vidám,szomorú,dühös,bolondos képet,amilyen csak a fantáziád enged és a végén ki tudod választani a legjobbakat!:)

Sok sikert!

14/L

2009. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2009. júl. 5. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
meg vannak programok amikkel szépithetsz kicsit rajtuk, van ingyenesen letölthető magyar és könnyű használni pl:photoscape ird be google-be onnantol értelemszerű használat..
2009. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
látom már válaszoltak de azért lenne pár tippem.Elszőr is.Inkább felülről fotózz mint elölről vagy alulról.Így álltalában jobb lesz a kép.És ne minden fényképeden nézz a kamerába ne tűnjön olyan beállítottnak.
2009. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem van kameraállványom, bárhol beszerezhetsz egy ilyet, pl media markt,kb 4ezer ft.

Erre szoktam felcsattintani a fényképezőgépet, az összes állvány kompatibilis. Beállítom az időzítőt, így tökjókat lehet csinálni:) Elkattintgatok vagy 60at, aztán abból lesz 6 vagy 10 ami jó , de megéri:))

Ruhát olyat vegyél fel ami közel áll hozzád, persze attól is függ milyen típusu képeket szeretnél. Szolid, vagy nem annyira szolíd, stb. Próbálj ki többfélét.

2009. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!