Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító otthon így lehetsége...

Fültágító otthon így lehetséges? (Aki csak fikázni tudja a fültágítót legyen szíves ne írjon ide. )

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy úgy tudok itthon fültágítót csinálni, hogy kiszúrom házilag várok kb. 1-2 hetet még begyógyul aztán 5 naponta 2 mm-t tágítok rajta? Vagy menjek el inkább kilövetni előtte a fülem vagy az tovább gyógyul?

2012. jún. 17. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen lövesd ki, várj egy kicsit, és utána 1-2mmként ( ez emberfüggő ) tágitsd.
2012. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szurasd, az alapból nagybb és tegyél bele piercinget.lehetőleg 1.6-osat.

a tobbi ahogy írtad, de mindig várd meg a gyógyulást, és persze csak óvatosan,mert szétrepedhet a füled, ha tulzásba viszed

2012. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De lövessem vagy szurassam esetleg házilag is ki lehet szúrni?
2012. jún. 17. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lövetés meg a szúratás ugyanaz. Vagy rosszul tudom? Vagy, összezavartatok :D Fülbevalót lőni szoktak, piercinget meg szúrni. Szerintem.
2012. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szúrasd. orvosi segédeszköz boltban tudsz venni branült,narancssárgát, azzal szúrják. fertőtleníts elötte alaposan, és minden nap tetrán, vagy betadine kenöccsel.én patkó piercinget tennék bele először, mert arra nem tud rádagadni, de könnyü bezárni véres kézzel is, nem úgy, mint a karikát.
2012. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem és mennyi idő kb még szuratás után begyógyul és lehet tágítani illetve 15mm es fül még összemegy?
2012. jún. 17. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:

kb 2-3 hét alatt begyógyul, de ezt majd érezni fogod.

15mm-es úgy tudom már nem forr össze rendesen soha, csak mütéttel, 12mm-ig viszont összemehet teljesen.

most szólok, hogy a tágítót sürün kell takarítani és büdös, mert bepállik.

2012. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem fikázlak!De ha meglátlak fültágítóval a füledbe akkor tuti rakok egy lakatot a füledbe!Kb egy 25 embernek már raktam :D Aki Pampogott az mellé kapott két nagy büdös pofont ;) szép napot!
2012. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!