Szerintetek? (:

Figyelt kérdés

[link]

nagyon gáz? tudom hogy millió ilyen blog van...és azt is hogy csak egy bejegyzés van benne.

csak azért raktam ki ide, hogy lássák páran:)



2012. jún. 17. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szánalmas!

Ez a duma, hogy "a pasikból elegem van", ez annyira egy hüle kislányra vall. Nem is beszélve arról, hogy minden mondat elejét kisbetűvel kezded.

Förtelem.

Hány éves vagy? 12?

2012. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz, csak tele van helyesírási hibával meg elgépeléssel :) Arról meg ne is beszéljünk hogy a mondatok nem összefüggőek. De ezt leszámítva jó, a képek tetszenek viszont a háttér meg a fejléc nem annyira :) Ha azokon változtatsz, hogy az összhatás a képekkel meg a háttérrel meglegyen, akkor jó lesz.
2012. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De miért írsz blogot, ha nem akarod, hogy olvassák? Arra, hogy ki írj magadból mindent, elég egy szép füzet, meg egy toll. :)
2012. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de anyum elolvassa..:DD

tudom hogy nem összefüggő...de majd megpróbálok igyekezni

1.válaszoló: ameddig nem ismered az életemet, és nem jártad végig nem kéne ilyeneket mondani:)


köszönöm a komikat:)


amugy az elgépelések...tudom, de nem tudok mit csinálni:DD a helyesírás....így gyorsabb írni, ennyi:DD

2012. jún. 17. 10:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy így kényelmesebb írni, de hidd el, aki olvassa vagy azt gondolja hogy nem tudsz írni, vagy azt, hogy annyira lusta vagy hogy nem javítod ki magadnak.

Én például ilyet utálok olvasni, ha már látok egy elgépelést vagy helyesírási hibát, akkor már nyomok is az x-re mert felesleges szar munkát olvasni.

Próbálj meg javítani a fogalmazásodon, olvass sokat, mindegy hogy mit, újságot, blogokat vagy könyvet, csak olvass hogy ebből a blogból legyen is valami..

2012. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" ameddig nem ismered az életemet, és nem jártad végig nem kéne ilyeneket mondani:) "

De hát Te kérdezted a véleményünket.. :O

Itt senki nem ismer Téged. Akkor miért nem a barátaidat kérdezed?

2012. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, sztem is nagyon sablonos, szánalmas az egész. Helyesírási hibák, meg ezek a kifejezések... Most komolyan, hány éves vagy? Mert szerintem nem lehetsz több 12-nél, de akkor meg értelmét vesztik a "pasikkal" kapcsolatos dolgok. Tényleg felesleges ezért írni, borzasztó.
2012. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek a szánalmas tini pasi problémáid? Segítek...senkit. A tartalom szánalmas, a kivitelezés pedig igénytelen. Töröld gyorsan szerintem.
2012. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sablonos, unalmas, tinicsaj hisztije.

Amúgy nem lenne ezzel semmi gond, én is írtam pont ilyeneket egy naplóba, szóval tudom, hogy mi az ábra, de a netre soha de SOHA nem tettem volna ki, mert picit én is éreztem, hogy hülye korszakban vagyok...

Ja, és az igényesség meg a helyesírás nem idő kérdése. Nem hiszem, hogy sok időt elvenne az életedből, ha nagy betűvel kezdenéd a mondatokat.

2012. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

találkozni akarok a 2 fiúval...de csak azért, hogy legyen szar nekik is:DD mert én már eleget sírtam és már nem vagyok szomorú:DD szarok rájuk:ppp nem fogják elcseszni a nyaramat:DD

hát szerintem egyenlőre ennyi:))



HORROR FÖRTELEM már az is vétek hogy ilyet én becopyztam ide.

2012. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!