Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek a sovány lányok,...

Fiúk, nektek a sovány lányok, vagy a kövérek tetszenek?

Figyelt kérdés
/Átlagoson kívül!/

2012. jún. 15. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
A kövérböl is lehet vékony egy napon, és a vékonyból köver... igaz nem ez volt a kérdés.
2012. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Egy értelmes faszinál rohadtul nem a súly, alkat lesz a mérvadó párválasztásnál.
2012. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem attól függ, hogy értelmes e faszi avagy nem. Ezzel a nem túl szép lányok nyugtatják magukat maximum.
2012. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó, úgy, mint a szüzek magukat meg egymást azzal, hogy az érték?...
2012. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem a vékonyabb lányok jönnek be, a kövér lányok taszítóak nekem, sokszor rossz, hogy az amúgy szép arcú lány a plusz kg miatt elcsúnyul, a sovány azért nem jön be mert azon már nincs semmi domborulat, nem nőies
2012. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Mièrt jo ha egy pasi megtudja markolni a barátnőjèn háját ?? Undoritó. Vèkony!
2014. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
50%

Lány vagyok, szóval nem tudom, hogy a fiúk mit gondolnak. Én anno amikor megkérdeztem a páromat (mikor még csak kerülgettük egymást), hogy milyen lányokat szeret. Erre azt válaszolta, hogy nincs különösebb kikötése, a lényeg, hogy ne legyen nagyon vékony.

Ez alatt nem azt értett, hogy legyen ízléstelenül kövér, de nem baj, ha van rajta egy kis husi.

Vagy fiúk, szerintetek ő csúnya? [link]

2015. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is csúnya, sőt....
2015. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!