Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek a sovány lányok,...

Fiúk, nektek a sovány lányok, vagy a kövérek tetszenek?

Figyelt kérdés
/Átlagoson kívül!/

2012. jún. 15. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Miért van mindennap ugyanez a kérdés itt is, meg a "szetelem szex" kategóriában is? Ostobaság, nyilván mindenkinek más tetszik. Most válaszol maximum 10-15 ember, annak a fele nő és te ebből fogod leszűrni, hogy mi tetszik a fiúknak, az összesnek.
2012. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem, én arra vagyok kíváncsi, hogy akik írnak, azoknak melyik tetszik.

Én meg annyira utálom, amikor valaki itt baszogatja a másikat, azért, mert feltett egy kérdést...

2012. jún. 15. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem, ha egy lány még tud mozogni. Úgyhogy annyira extrakövér ne legyen. Inkább a sportos lányok jönnek be.
2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
én mind 2 tipust szeretem
2012. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Inkább a vékonyabbak lányok jönnek be!

20 F

2012. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
inkább legyen sovány mint kövér
2012. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
A 2 között. De ha csak ezek közül választhatok akkor inkább vékony. Bár attól is függ, hogy mit értünk kövér alatt.
2012. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
A kettő között, de inkább husis legyen!
2012. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Majd jön mindjárt a sok kövér csaj, aki lepontozza azokat a fiúkat, akik a vékony lányokat részesítik előnyben.

Remélem ezzel szereztek magatoknak pár boldog percet :'D

2012. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, szerinted ez oda-vissza nem játszik?

Dehogynem...

Úgyhogy nem kellene mindig az egyik oldalt b*szogatni...

Unalmas már, hogy az tök természetes, hogy "f*szomnak se kell a zsírdisznó, mert csakis a vékony lányok a szépek", "aki dagadt csajt dug, annak nem jutott jobb", meg "bárhol lehet puncit hajtogatni", ezeket el kell fogadni, de ha valaki azt írja, "nem jönnek be a gebék", meg "csontokkal a kutyák játszanak", akkor lázadás indul, mert "miért kell legebézni a csinos, vékony lányokat", meg "irigy vagy, mert veled nem állnak szóba", stb, és jönnek a "csinos vékony lányok", akik "meg vannak elégedve magukkal", és felháborodva írják ki a kérdéseket, hogy itt meg ott ilyet olvasott, hát hogy lehet ilyet írni, hát nyalják már egy kicsit a seggét, mert 50-ből 2-nek nem jön be az alkata, és leszólta, hogy merte...


Egyébként a tököm tele van ezekkel a kérdésekkel, de ezt most le kellett írnom.

2012. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!