Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fürdöruhát vegyek,...

Milyen fürdöruhát vegyek, hogyha nagyobb melleim vannak és azt akarom, hogy kisebbnek tűnjön?

Figyelt kérdés
melyek azok a minták amik ha a fürdöruhán vannak látszatra kisebb a mellem, és melyik fürdöruha ajánlatosabb ?pl : a háromszög alaku melltartójú?
2009. júl. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

El lehet takarni, de semmi esetre sem lesz esztétikus. Pl. az egyberészessel próbálkozhatsz.


Jobban jársz, ha elfogadod a testalkatodat. Ha szép feszes, akkor a háromszög jól mutat rajta. Ha nincs olyan erős tartása, akkor vegyél merevítőset és dekoratív jelenség leszel. Ha zavar, hogy mindig bámulnak, akkor vegyél rá valamit amikor nem vagy vízben.

2009. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem a melltartó méretem 75 E. szóval nagy mell vékony hát. Nekem ezek a mellek nem nagyon feszesek, vagy is s súlya lehuzza, így olyan fürdöruha jó ami nyagba kötös és erösebb anyagból vagy. A szín és mint mindegy ugyan olyan lesz.

Ha nem vagy túl vékony a nagy mellekhez söt inkább kövér akkor csak is egybe részest.

Indulj neki és minden üzletben próbáld fel a fürdöruhákat.

Egyébként neke csak a márkás és tényleg jó anygu fürdöruhák jó. ìgy a minimum 10000-15000 között az ára.

2009. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszinu es sotet. a lenyeg h vastagabb legyen a nyakba kotos resze mert maskepp vagni fogja a nyakad. en is megjartam. ugyh a sima haromszogrol mondj le.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!