Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől olyan drágák a Diadora...

Mitől olyan drágák a Diadora cuccok? Van aki kifizeti érte a rendes árát?

Figyelt kérdés
A Sparban vettem meg a pontokért a hátizsákot. 16500ft rendesen. Kérdem én mi kerül benne annyiba??? Mikor sem az anyaga sem a kinézete nem különb mint bármelyik hasonló Kína hátizsáknak. És még zseb is alig van rajta.

2012. jún. 10. 16:51
 1/4 anonim válasza:
azért mert diadora :D
2012. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nagyon kamuk azok az árak. egy ekkora hasonlo nike/adidas/puma hátizsákot 6-7 ezerért tudsz már venni. Diadora meg azért kicsit mögöttük van még. jót röhögtem azon a 16os áron.
2012. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Peet30 válasza:

Sziasztok!

Szerintem is kamu a 16490,-ár.Inkább nevetséges,de a kétezer forintot bőven megéri a hátizsák.Én a minőségét úgy 4-6000,- kategóriába saccolom,mert dolgoztam írószer és irodaszer raktárban.Láttam a két ezer forintos kínai hátizsákot:D:D:D

A véleményem szerint ha valakinek kell egy hátizsák ez a tatyó megér két ropit.

2012. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a kettőt igen,de van olyan aki ad érte 16ezret???
2012. jún. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!