Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az, aki még az...

Csak én vagyok az, aki még az osztályában, meg az utcában is tudna mutatni több olyan lányt, akik szebbek minimális sminkkel, mint azok, akiket "Magyarország" szépének kiáltanak ki?

Figyelt kérdés

Nem mondom, a tavalyi győztes, Szunai Linda tényleg nagyon szép. Természetes szépségnek tűnik, van karaktere, de ez a lány, aki tegnap nyert...hááát...

Meg egyáltalán, az már mindenki előtt világos szerintem, hogy profi sminkesek a legcsúfondárosabb emberből is tudnak dámát varázsolni, de nem fura ez, hogy akik ott vannak a kifutón, nem olyan különlegesek? Csak az iskolámban is tudnék sokkal szebbeket mutatni.

Nem életbe vágó a kérdés fontossága, de szerintem érdekes. Nekem fura. Ti hogy látjátok?


2012. jún. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
linkelsz képet az első háromról? én nem néztem de kiváncsi vagyok
2012. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


A vége felé van kép róla.

2012. jún. 10. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból ugyanúgy néztek ki...Nem tudtam sokuk közt különbséget tenni. De borzalom, ahogy a 3. helyezett lány hogy néz ki. Olyan, mint egy transzvesztita. Amikor megláttam, elborzadtam, amikor megkapta a 3. helyezést, és azt hittem, hogy dobok egy hátast. Még a plusz 10 kg-mal is kalsszisokkal jobban nézek ki..
2012. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Neked aztán van humorod. :D xD Hát ezen kacagtam, amilyen spontán kijött belőled! :D

Tehát akkor nem csak én vagyok elképedve ezen a dolgon. Még a párom is, férfi létére azt mondja hogy "a szomszéd különb". Annyi de annyi gyönyörű magyar nő van, esküszöm nem értem most én ezt....No de ennél nagyobb baja senkinek ne legyen. :)

2012. jún. 11. 01:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!