Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mivel dobjátok fel megunt...

Ti mivel dobjátok fel megunt ruháitokat? Esetleg átszabjátok?

Figyelt kérdés

Tippeket kérnék,ti hogyan dobjátok fel megunt ruháitokat,esetleg hogyan szabjátok át!

Vagy,sminkkel,hajjal,arctisztítással akármivel kapcsolatban tanácsokat! :)


Köszönöm szépen előre is!


2012. jún. 10. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én átszabni nem merném a ruháimat, mert félek, hogy gagyi hatása lenne. :S

De ha egy egyszerű felsőről/toppról van szó, akkor valami hosszú nyaklánccal, karkötővel, övvel vagy farmermellénnyel dobnám fel. Nyáron a lényeg, hogy színes ruháid legyenek, a pasztell színek is nagyon divatosak. Fekete felsőket ne válassz! Akár a színeket szolidan kombinálhatod is. (PL. pasztellsárgát rózsaszínnel)

Sminkben nekem mindenképp a visszafogott tetszik, főleg így nyáron, hiszen ha agyonsminkeled magad, az úgyis csak 'leolvad'. A hajadat meg hagyd természetesen kiengedve, vagy kontyba. Arctisztításhoz annyit mondanék, hogy hetente egyszer radírozd le a bőröd és a sminket este mindig most le. :)

2012. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer nektek,a videót is mindjárt megnézem.:)

Igen,az átszabástól én is félek kicsit még,de pl [link] ez miatt gondoltam,hogy 1-2 ruhánál valami hasonlót ki lehetne próbálni. :) Nekem megtetszett ez a top így.:)

2012. jún. 10. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amit te linkeltél meg merném csinálni, legalábbis ha tudnék varrni. :D De mivel csak 14 vagyok, ezért megkérném anyukámat, vagy elvinném varrónőhöz, mert szerintem brutál jól néz ki! Ha esetleg van neked is nagymamád, vagy varrni tudó családtag, akkor kérd fel, csokiért cserébe. :))


Én nekem pl van egy ilyen gatyám (ez is az én blogom), én csináltam, szegecsekkel díszítettem. Esetleg még nézz körül a blogon, mert találsz még ruha átalakítós ötleteket.

[link]


Van kifejezetten textilfesték ruhára, ami nem jön ki mosástól sem, esetleg egy pöttyet kifakul, ezért először kézzel mosd ki, hogy ne fogja be a ruhádat. Veszel egy ecsetet, és nekiesel a ruhának. Festhetsz rá szívecskét, vagy feliratokat. Szerintem az is jól nézne ki, ha több színnel össze vissza festenél egy felsőre /trikóra, és olyan összevisszaság lenne. :)

2012. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Anya tud varrni,csak most nem jó a varrógépe,lehet nem is jó már,meg szegénynek tényleg sok dolga van..én meg ugye egyedül nem kezdek bele,majd vele,ha jó lesz a varrógép.:)

Remélem.:)

Utolsó,jó amit linkeltél,tényleg feldobja,nekem is van hasonló,gondolkodtam is már rajta,hogyan használom fel :)

2012. jún. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!