Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szépek vagytok,...

Lányok! Szépek vagytok, csinosak vagytok stb. van olyan fogatok ami le van törve, vagy esetleg kihúzták, vagy rohad, vagy lyukas, és valami okból kifolyólag nem tudtatok elmenni fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 07:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
BOCSI ELFELEJTETTEM,HOGY KORT IS ÍRJATOK :) KÖSZI
2009. júl. 3. 07:39
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nincs rossz fogam, letört sincs, de van egy hátsó fogam, ami gyökér kezelt volt és eltört, de fel van építve. Ami lyukas, az be van tömve. Nincs fogkövem sem, és egy hátsó fogamat húzták eddig ki. 27,5év/L

Remélem elégedett vagy.

2009. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sem letört, sem lyukas, sosem húzták a fogamat. Ha gond van, egyből megyek, ugyanis annál rosszabb, minél később jutsz el az orvoshoz. Csak magával szúr ki, aki nem megy el. Sokan azt mondják, hogy nincs rá pénzük. Az orvosok között hatalmas különbség van ebben is. Vannak olcsóbb helyek és nem mindig rosszabbak.
2009. júl. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kort nem írtam. 22 vagyok.
2009. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs lyukas/letört/rohadt fogam. 15/L
2009. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
letörve,kihúzva,rohadva vagy lyukas fogam nincs, ennek ellenére mégis a fogaimat tartom magamon a legcsúnyábbnak, mert középen a két felső fogam között van egy ronda rés :S 18 éves vagyok és a szüleim nem fizetik ki, hogy megcsináltassam, azt mondják, hogy majd a saját fizetésemből... :S:S pedig ezt leszámítva nagyjából elégedett vagyok a külsőmmel
2009. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen, le van törve az elsőböl egy pici. rossz fogam meg hál'istennek nincs :).

16L.

2009. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lent a leghátsó fog előtti nekem széttört, szabályosan szétrobbant a súlyos vitamin és nyomelem hiányomtól (sajnos elég súlyos beteg voltam) és meg is lazult a fogsorom. Ami megmaradt abból a fogból azt ki kellett húzni, sajnos semmit nem lehetett vele kezdeni, de amióta felépültem azóta minden egyéb fogam rendben van. Egy hátsó hiányzik, de ez van. Nem észrevehető, hacsak valaki nem mászik a számba. :D Egyszer majd lehet, hogy pótoltatom, de nem érzem most szükségességét. Nem érzem magam emiatt igénytelennek. Rohadni egy se rohad és lyukas is csak egy volt, de az be lett tömve.

20/L

2009. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem alul az első 2től balra lévő 2. fogam 180fokban elfordult szal oldalasan áll XD és kicsivel kisebb mint a többi.ha röhögök akkor oldalról elég furcsán néz ki olyan mintha ki lenne hegyezve XD de állítólag nem feltűnő csak akkor ha nagyon közelről nagyon nézik. sokáig tök gátlásos voltam emiatt nem mertem nevetni,sőt még beszélni se nagyon,de már legyőztem :D már nem érdekel.ettől még teljes ember vagyok :D megcsináltatni meg szimplán lusta vagyok.meg nem is tudom hogy csinálnák ezt meg.na mind1. egyébként görkorival befejeltem egy vasajtót azért lett ilyen. XD

16L

2009. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

soha az életben nem volt lyukas fogam és semmi más baja sem. anyukám szerint a jó gének :)

21/L

2009. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!