Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idősen kezdtétek el...

Mennyi idősen kezdtétek el szőrteleníteni a nemi szerveteket lányok?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, de nem látom értelmét, hogy szőrtelenítsek. A lábamon nyáron le szoktam borotválni, viszont tesire évközbe nem (pedig rövid gatyában tornászok). A hónaljamat természetesen borotválom, de a nemi szervemet nem. Egyszer volt, hogy valamiért leborotváltam, és mikor nőtt vissza borzasztóan viszketett, ami nagyon csúnya látvány ( de nem is vakartam). Viszont ha strandon vagyunk, vagy épp nyaralunk, akkor lehetséges, hogy véletlenül kikandikálhat pár szőrszál, ami megint csak borzasztó csúnya. Nem is beszélve a tesiórákról... Ott is elég kellemetlen lenne ez.


Ti mikor kezdtétek el szőrteleníteni?? Szerintetek mit csináljak? 15/L



2012. jún. 8. 21:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a részletes leírást!! Viszont nekem akkor viszketett, amikor már nőtt vissza a szőr. Nem akkor, amikor lenyírtam, hanem utána... Ez a művelet a szőr visszanövekedésekor lévő viszketést is enyhíti? Vagy csak nekem is meg kell szoknom ezt az egészet?
2012. jún. 10. 12:58
 12/13 anonim válasza:
Fog viszketni, de kevésbé, mintha máshogy csinálnád. A viszketés elkerüléséhez a legfőbb titok a szálirányban (jellemzően fentről lefelé) történő nyírás. Ezáltal nem nyírod annyira rövidre a szőrt, hogy az a bőr alá tudjon menni, ami az irritáció legfőbb oka. Valamennyi viszketés eleinte persze lesz, úgysem úszod meg, hiszen a bőrödnek még hozzá kell szoknia a rendszeres nyíráshoz. Ne aggódj, pár hét után viszont el fog múlni, semmit nem fogsz érezni.
2012. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Előzőhöz még: A korábban általam leírt komplett műveletsor és metódus enyhíti a viszketést. Próbáld ki, nekünk így vált be a dolog, aztán referálj majd, hogy mennyire viszket/nem viszket!
2012. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!