Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek be jönnek a...

Lányok nektek be jönnek a hosszú hajú pasik? És, ha igen miért? És, ha nem akkor miért? 24F

Figyelt kérdés
Nekem kb 40cm hosszú épp, hogy vállig ér!
2012. jún. 8. 09:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem jönnek be a hoosszú hajú fiúk, az okát nem tudom, egyszerűen nem tetszenek:)

szerinem egy trendi rövid haj (nem emo-s!!!:D) sokkal férfiasabb:)

2012. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

én szeretem ha egy férfinek hosszú a haja.

azért, mert számomra ez a férfias. a rövid hajú srácokat kerülöm.

2012. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Volt már hosszabb hajam is! :)
2012. jún. 8. 14:15
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú haj sokkal több pasinak áll jól mint a rövid, és itt most nem arra vasalt, emo-s tipusú hajviseletre gondoltam hanem a sima vállig vagy azon túl érősre...de minél nagyobb a sörény annál jobban néz ki szerintem...nekem nagyon bejön :) 15/L
2012. júl. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Nekem bejön de ne legyen túl hosszú

kb ekkora: [link]

2012. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Doncito válasza:

Nekem az ős-férfiállatok jönnek be, tehát hosszú haj és szőr. Az testesíti meg nekem az elemi férfierőt, és kész. :D

"Páwákh"......JÉZUSOM.. ezek a nők hol élnek? Irdatlanul ki van mosva az agyatok. Majd kinövitek remélem. Főleg a fiúcskák. fuj

2016. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!