Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lövessek piercinget?

Hol lövessek piercinget?

Figyelt kérdés
Egy kis tanácsot szeretnék kérni, hogy hova/kihez menjek, aki ügyesen dolgozik és van elég tapasztalata. Köldök pc-t szeretnék, de nem tudom, hol van jó piercer Budapesten. Kerületet, vagy utcát vagy boltnevet stb. kérnék, amit ajánlanál. Köszönöm.
2012. jún. 8. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A Westendben van szerintem a legjobb piercinges, az alkalmazottak kedvesek, és megbízhatóak, ami persze fontosabb mint a kedvesség :)
2012. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Westendet ajánlom.
2012. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Árkád mellett járok egy pasashoz, nagyon jól dolgozik, 10 éve a szakmában van, és olcsóbb az átlagnál
2012. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Westendben még megvan a Zsidró?,Én ott csináltattam 11 évvel ezelőtt. 25L
2012. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a westendbe nagyon elszúrták a piercingemet nagyon rossz helyen volt.Aztán újra szuratattam a Black and White tetováló szalonba mentem a móricz zsigmond tér környékén van.(egy megállót le kell menni a 6os villamossal)
2012. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!