Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért rendelhet terméket az...

Miért rendelhet terméket az én nevemre a kordinátor? Avon.

Figyelt kérdés
Azt mondja nem nekem akarta, csak véletlenül rendelte az én nevemre. Azt is mondta, hogy elviszi a csomagot, de már lassan lejár a határidő és nem jön. Én nem tudom kifizetni. Nem én rendeltem. Mit lehet tenni?
2012. jún. 6. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenni. Nem te rendelted, szóval nem kell kifizetned.
2012. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam koordinátor. Nem rendelhet a Te nevedre a kérésed nélkül. Ne vedd át a csomagot és akkor visszakerül a központba, majd jóváírják és így nem kell kifizetned.


El tudom képzelni, hogy azért csinálta, hogy eggyel több aktív tanácsadó legyen a csapatába, mert valamilyen minősítési szinthez kellett neki, de ez egyáltalán nem korrekt.

Sajnos velem is történt ilyen egy másik hasonló cégnél. Ha véletlenül elüt egy számot, elég kicsi az esély arra, hogy a másik szám is a saját csapattagja legyen.

2012. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. Ha már átvetted a csomagot 2 lehetőséged van.

Az egyik, hogy visszáruzod a csomag teljes tartalmát. A jóváírás nem túl gyors, úgyhogy megsürgetheted azzal, hogy elmondod tévedés történt és nem tudnád kifizetni időben sem, ezért hamar írják jóvá. Ne fuss ki a határidőből, mert az +1500 Ft-os késedelmi díjat jelent minden fizetési felszólításnál.

A másik, hogy a koordinátorod még fizetési határidő előtt jön érte, akkor csak úgy add neki oda (ha már ennyire korrekt), hogy elkéred érte a beszerzési árát, hogy legalább a csekket be tudd fizetni. Nehogy Neked legyen tartozásod, Neki meg termékei. ;-)

2012. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én felhívtam egy másik nőt, ismerős ő is koordinátor. Azt mondta nem kell késedelmet fizetnem. De ha kell hát kifizettetem vele és ki lépek ebből az egészből.
2012. jún. 11. 08:54
 5/5 anonim válasza:

A koordinátor a saját csapat forgalmát akarta DIREKT növelni. Ez eddig szép és jó, de akkor fizesse is ki helyetted a termékeket, ha már volt olyan kedves, hogy a megkérdezésed nélkül adott le rendelést.


Fejlemény?

2012. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!