Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nagy az orrom?

Nagyon nagy az orrom?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az orrom nagysága és mindig takargatom..az iskolába nem szólnak be az orrom miatt..Nincs önbizalmam se..:((

[link]



#orr #zavar #takargatom
2012. máj. 31. 15:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jajj..köszönöm a válaszokat mindenkinek..:)) nagyon jól esett..:) csak én nagynak érzem és mindig nézegetem a tükörbe..és ..o.O De köszönöm mindenkinek..:)
2012. máj. 31. 19:24
 12/18 A kérdező kommentje:
16:26-os válaszoló..azért mert én nagynak látom..és félek hogy belémkötnek vagy valami..:O
2012. máj. 31. 19:29
 13/18 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs az orroddal! nyugi! tökéletes.
2012. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ez nem nagy... az enyém még kampós is, na és?:D megy a pofimhoz. neked meg ez all jol biztos ;) ne törödj velük.. jobb mint a coci orruak..
2012. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nekem nagyobb van:D De akárki akármit mond, ha te nem fogadod el magad, ezen senki véleménye nem tud változtatni! Próbáld meg elfogadni magad, ahogy vagy!
2012. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm..és elfogadom magam úgy ahogy vagyok..:)
2012. jún. 3. 13:08
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha ennél kisebb orrod lenne, nem lenne orrod.

Szerintem a) szórakozol vagy figyelmet, bókokat akarsz kicsikarni b) súlyos testképzavarral küzdesz


te tudod, hogy melyik verzió érvényes! utóbbi esetben sürgősen keress fel egy szakembert!

2012. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő..én azért raktam fel ezt a kérdést mert én úgy látom hogy nagy az orrom..és kíváncsi voltam arra hogy mások is így gondolják e vagy csak én..
2012. júl. 16. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!