Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le tudnátok nekem írni, hogy...

Le tudnátok nekem írni, hogy a C ív tartó csipeszt hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Tanfolyamon kimaradt, és nem nagyon értem! Megy ez is a lámpába zselés körömnél, vagy az alapréteg után hajlítok, és annyi? Illetve, buborék technikát hogyan kell csinálni?

Sajnos, ezekre a továbbképzésekre még nem jutottam el... Válaszotokat előre is köszönöm!



2012. máj. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen csipesz. Van jópár féle. A sima csipesszel alapréteg után meghajlítod, majd be a lámpába. De nem minden zselénél fog menni, mert a többsége kirugja magát.

Buboréktechnika: alapréteg, lámpa, szín, majd bele híg zselével pöttyek, ami szétnyomja a színest, és lámpa. ha előtte másik színt használsz, az is ok, de az alapszínt lámpázni kell.

2012. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pearl termékeket használok, majd megnézem, hogy ezt lehet-e hajlítani. Máshol is utána néztem a buborék technikának, és két variációt találtam:

1. beépítve: sűrű fényzselé pöttybe a szín, majd lámpa,

2. felületre: színre a fényzselé, majd lámpa, és ismét fényzselé. De ezt még reszeljem meg van nem? Előre is köszi :)

2012. máj. 30. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
én fényzselébe egyáltalán nem tenném. nem tudom, hogy hol nézted, de én fényzselébe csöppentve még nem hallottam.
2012. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Név: Anita

Dátum: 2011-11-25 13:29:28

Hozzászólás:

Kedves Évi!

Engem a buborék technika érdekelne,leirnád lépésről lépésre.Előre is köszönöm!

Üdv Anita!

Válasz a hozzászólásra:


Név: Darabos Évi

Dátum: 2011-11-26 20:48:41

Hozzászólás:

Kedves Anita!

A technika viszonylag egyszerű, felviszel egy közepes réteg színes zselét, belecsöppentesz viszonylag sűrű fényzselét és meglámpázod. Ilyenkor a C ív alá kerül.

A másik változat, hogy fényzselébe cseppentesz színes zselét és lámpázás után bevonod még egy réteg fényzselével.

E miatt írtam, hogy fényzselével is meg lehet csinálni... :)

2012. máj. 31. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ez tök jó. Évi tudja. Csináld így.
2012. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!