Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit egyek? (kérdésed rövid,...

Mit egyek? (kérdésed rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

sziasztok:) puhány a hasam, a lábam-combom, a csípőm hájas, alig van rajtam egy cseppnyi izom, 50 kiló vagyok, 160 cm. edzeni akarok lefogyni a problémás részeket, és hallottam hogy az étkezésen is kell változtatni, de nem fogyókúrát akarok!! nem akarok éhezni, de pl milyen ételeket kerüljek?

mit egyek pl reggelire, vacsira ebédre, meddig vacsorázzak? este 7ig vagy hogy?

köszi:)

16L


2012. máj. 28. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerüld a péksüteményket és a fehér lisztes dolgokat,helyette rozskenyér v teljeskiörlésü,tésztából is tk vagy durum,de az is ritkán.Cukor helyett édesitőszer.Sok gyümölcs,zöldésg,sovány húsok pl pulyka,csirke,hal.Napi 5étkezés reggeli,tizorai,ebed,uzsi,vacsi.Lefekvés elött 2-3óraval ne egyél.

Reggeli pl.zabkása gyümölcsokkel

tizorai:gyümik

ebéd:főtétel ami van otthon

uzsi:puffrizs felvagott zöldésg

vacsi:csirkemell sokna fött tojas,abonett,zöldsegek.

Sok viz.Amugy fogynod neked isten ments nem kell,csak sportolni pl.futás,ússzás

2012. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!:) de am nem szoktam uzsizni és tízóraizni:s az baj?:O
2012. máj. 28. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kell a tizórai és az uzsi,mert ezekkel lehet elkerülni,hogy összevissza egyen az ember vagy,hogy farkaséhesen befaljon ebédre 2nagytányér másodikot.Napi 5x étkezés én szerintem kell,vagyis saját tapasztalatom alapján ezt tudom mondani.:)
2012. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké:))
2012. máj. 29. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!