Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni a...

Mit szoktatok csinálni a körmeitekkel?

Figyelt kérdés
A levágáson kívül persze. 18/L vagyok
2009. jún. 30. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kezemen: Reszelem, vagy vágom attól függ. Általában hetente kenek rá körömfényt. Az valamivel kevésbé feltűnő, mint az átlátszó lakk. Esetleg ha nagy eseményre megyünk kilakkozom. Néha ha úgy érzem esténként bekenem valami krémmel. Mást nem nagyon csinálok velük.


A lábamon: időnként levágom és kiskefét beszappanozok és megtisztítom, ennyi. Néha kis lábradírral átdörzsölöm. Ja és nagyritkán ha bekenem a lábam akkor a körmeimet is.

2009. jún. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lakkozni. kézen is lábon is. aztán amikor kicsit kezd lepattogni, akkor lakklemosó mert szörnyen rondának találom a lepattogott körömlakkot másokon is. aztán újra lakkozni más színűre. habár ritkán előfordul hogy nincs semmilyenre lakkozva a körmöm épp.
2009. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én mindig franciára festem (nem szoktam hosszúra hagyni, formára reszelem), az mindenhez passzol, és szép is, a lábamon színtelen körömlakk, ha sok időm van, azt is franciára.


De, ahogy előttem is írták, ahogy elkezd pattogni, én is lemosom, mert az nagyon igénytelen.


26/L

2009. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

08:08 egyetértek és végre egy normális nő :)

Biztos megkapom most a magamét de már unom, hogy sokan mindenféle (méteres) rikító színű körmökkel rohangálnak.

2009. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó 2 hozzászóló, teljes mértékben egyetértek veletek. Szerintem is undorító a lepattogott körömlakk. Én is franciára szoktam csinálni, lábamon átlátszó, vagy köröm színű lakkot használok.
2009. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Amúgy arra értettem a kérdést, hogy hogyan kell/szoktátok ápolni a körmeiteket, mit tesztek érte, hogy ápolt legyen?
2009. jún. 30. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ápoló körömlakkal bekenem néha, ez mellett kevés körömlakklemosót használok, mert ugye eltöredezik tőle a köröm. Ugyan azt a kézkrémet amit a kezemre használok, a körömágyba is bele szoktam masszírozni. Sűrűn reszelem, nem sokat, csak épp, hogy kicsit felfrissüljön.

Kb. ennyi, nem szoktam túlzásba vinni, de attól szépek a körmeim.

2009. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok

régebben jártam manikűröshöz mert voltak csináltattam porcelán körmöket,(amit a mai napig is szívesen csináltatnék csak sajnos fontosabb dolgokra is el tudom költeni azt a 4000 Ft-ot kb 3-hetente.. :S) Tehát a manikűrös csaje mondta hogy ha azt akarom hogy a rendes körmeim ne válljanak szét akkor mindíg csak reszelni szabad, sosem vágni és a reszlést is egy irányba, nem pedig elvissza huzkodni. ja és a lakk abszolút nem jó neki, hiába fut "körömerősítő lakk" néven, mivel alatta nem tud lélegezni a köröm, ez semmiképpen nem erősíti.

ha nagyon gyengék, hamar letörnek kettéválnak akkor ilyen szépség kapszulát ajánlatos szedni (pl biovanne, revalid ..) plusz ilyen olajos valamivel kenegette mindíg nekem (azt hiszem paraffin olaj) kb ennyi :)

2009. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!