Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények? Industrial piercing.

Vélemények? Industrial piercing.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elment csináltatni, de a piercinges srác teljesen lebeszélt róla. Azt mondta, hogy ha nem fogadja be a testem akkor teljesen más lesz a fülem kinézete, mert a por más lesz...
2012. máj. 27. 14:17
 1/6 anonim válasza:

én imádom :D

nemtudom mért beszélt le róla ,de nekem is lesz olyanom az tuti

ha annyira akarod ,akkor nemtud róla lebeszélni senki

nekem tragusom is van ,nem akarta befogadni a fülem de addig erőszakoskodtam míg be nem gyógyult

és nemhiszem hogy 2 lyuktól teljesen más lenne a füled

lány vagyok :)

2012. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a fülformád olyan, amibe nem lehet, max. akkor beszél le róla. Változni fog valamilyen szinten, lehet, de ha nagyon nincs egy síkba a füled két pontja, ahová az ékszer végei kerülnek, fájdalmas lesz, és deformált(a feszülés miatt). Az én mesteremnek is volt, de ki kellett vennie ezen okból.

Szerencsére, enyémen nem lett jelentős változás, hála a precíz méregetésnek.

Látogass meg más szalonokat is, ha nagyon akarod.

2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

amúgy elírtam nem por hanem * porc :DD

és köszi szépen:))

2012. máj. 27. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyenről...
2012. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó hogy pont a piercinges beszélt le róla xDDD
2012. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is lebeszéltek róla, mert a fülem formája miatt deformálódna a porc. Én ezt nem kockáztattam meg, inkább tragust és helixet szúrattam. :)
2012. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!