Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít beesett/vékony...

Mi számít beesett/vékony arcnak? Ha valakinek beesett arca van akkor az illetőnek vékony az arcbőre? és ha dundibb az illető akkor vastagabb az arcbőre is? Ha fogyok akkor az arcom is fogy?

Figyelt kérdés
Pl: Orlando Bloomnak beesett arca van? vagy Brad pitt nek?
2009. jún. 29. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
az arcbőr az mindenkinél ugyanolyan vastag. hogyha esetleg 'pufibb' az arcod, pedig a súlyod oké, az genetika. nagyon változtatni nem tudsz rajt.
2009. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beesett arca lehet valakinek genetikából adódóan, vagy pl. fogyás betegség miatt.

Nem feltétlenül vékony az arcbőre.

Az arcbőre mindenkinek ugyanolyan vastagságú a férfiaké kicsit vastagabb, a nőké vékonyabb. Egyénileg eltérhet egy picit, hogy kinek mennyire érzékeny és mennyire áttetsző.

De attól, hogy valaki kövér vagy sovány az arcbőre ugyanolyan vastag marad.


Fogyásnál az arcom is észrevehető a fogyás, de van akin nenm látszik meg. Ezt nem tudhatjuk előre. Ha valaki sokat fogy pl. 30-40 kilót akkor biztos meglátszik rajta.


Szerintem Orlandonak átlagos arca van, nem beesett. Karakteres, de én nem nevezném beesettnek, bár egy kicsit lehet másoknak annak tűnik.


Pittnek inkább karakteres az álla és markáns vonásai vannak.


Véleményem szerint Marc Anthony-nak van inkább beesett arca legtöbbször.

[link]

De látod így annyira nem látszik: [link]


Azt gondolom a férfiak megint jobban jártak mert náluk ez annyira nem feltűnő és nem csúnya inkább kiemeli az arcukat. Nőknél feltűnőbb ha valakinek ilyen az arca. Hirtelen nem jut eszembe csaj akiről példaképpen mutathatnék képet, de láttam már pár ilyet. Csak híresség nem ugrik most be.

2009. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) én eddig azt hittem hogy a kövérebb embereknek vastagabb aza rcbőrük azért "lufibb" a fejük a vékonynank meg vékony azért látszik a csontozatuk meg arcvonásaik.
2009. jún. 30. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

A kövéreknek jobban ki van párnázva :) több alatta a zsírréteg ezért a csontok nem látszódnak annyira és a formák.

De az arcbőr nagyjából ugyanolyan vastag.


Elnézést az előbbi linkért, nekem amikor beírtam még bejött a kép, le is ellenőriztem. de ha beírod googleba és megnézed a találatokat ott lesz sok kép én az első 1-3 oldalról linkeltem valahonnan ott van egy közeli amin nagyon beesettnek tűnik az arca.

Főleg ha nem alszik a gyerekek miatt, de régen is ilyen pofija volt már.

2009. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi gond:) inkább köszi a válaszokat:)
2009. júl. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!