Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mikorra "fejlőd...

Lányok, nektek mikorra "fejlődött ki" a bimbótok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és ha nem fázom, vagy nincs "izgalmi állapotban" (na.:D) akkor nem áll ki úgy a mellbimbóm.

Anyu előttem szokott öltözni, mivel együtt választjuk ki az aznapi öltözetét, és neki mindig olyan normálisan kiáll, úgy sokkal szebb, szerintem. Nekem meg így nem tetszik normál állapotban. Vagy ez sosem fog és genetika-függő? Hogy van ez?


2012. máj. 26. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnálom, de van akinek ilyen..pl nekem is és anyukámnak meg olyan mint a tiédnek, ez egyén függő.
2012. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok és nekemsem olyan mint az anyumé .. ugymond a bimbóm az mintha nemlenne kifejtlődve vagy mi,és ha fázom akkor oylan rendes na ezt kicsit nehéz leiirni
2012. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem se olyan, passz :/
2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!