Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nőről? Szimpatikus vagy nem, így elsőre? Hány éves lehet? Milyen a kisugárzása, milyennek képzelnétek?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi!


2012. máj. 25. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
30-asnak tippelem,a kisugárzása szerintem kedves.
2012. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőke lenne pont úgy nézne ki mint andrás felesége (juli) a barátok köztben. Engem rá emlékeztet. Kedves, életvidám nő.
2012. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikusnak tűnik,37 év körüli lehet,de többet nem "érzek" a kép láttán.
2012. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30-40 között,tényleg hasonlít Julira,csak kicsit a képen pufibb az arc. Amúgy szimpatikus,mosolygós,szóval szerintem kedves és segítőkész lehet.:)
2012. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szimpatikus, jó kisugárzása van. Kedvesnek tűnik és olyan 30-35 körülinek tippelném.
2012. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szép szeme van,összességében mondjuk nem egy szépségkirálynő,egy kicsit fogyhatna,úgy sokkal jobb lenne,mert egyébként megvannak benne a nőies vonások.30-40 között lehet,szimpatikus elsőre.

31/F

2012. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35 körüli, szimpatikus, egyedül a szemöldöke nem jó, túl vékony és alig látszik, így olyan mintha nem is lenne, ezen változtatnék, amúgy rendben van teljesen. :)
2012. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Nem számítottam erre, hogy végülis mindenki azt írta, hogy rendben vagyok, meg sokatoknak szimpi. :)

Tényleg, annyira feldobtátok már a tegnapi napomat is! Köszönöm nektek! Pont jól jött, mert álláskeresőben vagyok, és mentem pár helyre érdeklődni, hogy van-e felvétel, és mivel telve voltam önbizalommal, szerintem ennek köszönhetően is mindenhol nagyon készségesen fogadtak, láttam, hogy tetszem az embereknek. Néha elbizonytalanodom magammal, a kisugárzásommal kapcsolatban. De ez most nagyon jót tett nekem, hogy olvastam a válaszaitokat.


Az igaz, hogy tényleg fogynom kell, az utóbbi években felszedtem magamra, de már lassan egy hónapja hetente 2-3-szor járok futni, szóval fél év, és lemegy a felesleg, ha minden igaz. Azon viszont kissé meglepődtem, hogy ennyire eltaláltátok a koromat, mert az emberek általában fiatalabbnak néznek. De aztán az is lehet ám, hogy csak bókolni akarnak, és valójában koromnak megfelelően nézek ki... Na, meg az is igaz, hogy a háj, pufi arc öregít. Ezt én is így tapasztalom. Én is sokszor idősebbnek nézek olyan embereket, akiken van felesleg. Persze nem biztos, hogy nálam is ez a helyzet, lehet, hogy tényleg csak annyiról van szó, hogy most már beindult nálam az öregedés. :) Hát, ez van! Amúgy 33 múltam pár hete.

2012. máj. 26. 17:02
 9/9 A kérdező kommentje:

A fotó is pár hete készült, abszolút friss! :) Meg sajnos mivel nagyon fehér a bőröm, a nap korábban tönkretette, a homlokom ráncos. Nagyon hamar megpirul a bőröm, sajna. :/ Ez a fotón is látszik, a két szemöldököm között főleg. :S Szóval ez is öregít, tudom én. :(

De tervezem, hogy feltöltetem saját zsírral, az majd csökkenti valamelyest.

2012. máj. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!