Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? 1-10-ig hány...

Szép vagyok? 1-10-ig hány pont? Légyszi külön arcot, hajat, és testet is pontozzatok!

Figyelt kérdés
És csak értelmes válaszokat kérek! :P

2012. máj. 22. 18:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
1 1 1
2012. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Pontozás:

Arc: 8

Haj: a hossza miatt 7-8

Test: 6-7?

Indoklás:

igazából különleges, szép arcod LENNE ha nem rontanád el mindenféle dologgal.

ne haragudj, de az a szemfestés nevetséges. mármint én is voltam 14, én is ugyan ezt csináltam, de istenem, bárcsak ne tettem volna.

ha körbekeretezed attól csak kisebbnek fog látszani, ha a vízvonalon, attól csak még inkább, pedig az alakja szerintem szép, és lehetne belőle sokkal jobbat is kihozni.

szerintem próbáld meg hogy csak felül húzod ki, a szempilláid főleg a külső saroknál erősíted meg, és esetleg valami barnás szemhéjpúdert raksz a mélyítővonalad külső részére. de lehet hogy tényleg jobb lenne ha nem sminkelnél még.

a bőröd szép, a hajad színe tetszik végülis, kicsit gingernek tűnsz vele mármint a bőröd meg a hajad színe együtt, de szerintem szebb lennél egy barna hajjal. valami vöröses gesztenyebarnával. azt a szőke tincset viszont a helyedben elfelejteném ha festett. furán néz ki.

zavaró hogy nincs szemöldököd, határozottabbá meg szimpatikusabbá tenné az arcod ha lenne.

a tested nem nagyon látszik, nem tudom értékelni.

az öltözködésed viszont elég "aluljárós csaj" szerű vagy nemtudom.

linkelek dolgokat:

ilyen hajszínre gondolok:

[link] vagy [link]

meg vágnék valami frufrut

szemfestés:

[link] valami ilyesmi

[link] vagy ilyen a lényeg h kicsit "felfelé kunkorodó" legyen a külső részen

színekben szerintem jól állna a fekete mindenképpen, a barack, a halványkék, ilyesmi

és a pózolás tényleg nem menő

remélem tudtam segíteni

2012. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

csak hogy bizonyítsam az állításaimat haj meg smink terén:

[link]

jó oké nem vagyok photoshop zseni te tényleg csak a sminkhez meg a hajszínedhez nyúltam

és máris teljesen más benyomást keltesz

2012. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A szőke tincs a hajamban természetes. És van szemöldököm! A sminkelési tanácsokat lehet hogy megfogadom, viszont nem tudom megnézni a képet amit linkeltél :( 404 Error Not Found - ezt írja ki. :(
2012. máj. 23. 20:54
 25/30 anonim ***** válasza:

oké oké, nyilván van szemöldököt, csak úgy értettem ha határozottabb lenne, jobb lenne. : D

24. válaszoló: hülye aki mondja. nem, komolyan, miért?

várj megpróbálom újralinkelni a képet:

[link]

2012. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
2..
2012. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ne fogadj meg semmit! Mindenki úgy fogadjon el Téged, ahogy vagy! Egyébként nagyon szép vagy!
2012. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ne akarj senki kedvéért változtatni magadon semmit!!!
2012. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hajad: 9 pont

Arc: 6-7 (bocs nem tetszik)

Testet nem pontozok.

Gagyi a smink, használj pirosítót, barna szemceruzát, de ezt már írták előttem. Azt a szar órát hagyd a fenébe:)

2012. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
0%
A csaj a háttérben katasztrófa. A hajad SZÍNE jó, a szőkítés nélkül... A szemceruza előnytelen neked, de nagyon. Az alakod meg nem szép... :)
2013. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!