Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? 1-10-ig hány...

Szép vagyok? 1-10-ig hány pont? Légyszi külön arcot, hajat, és testet is pontozzatok!

Figyelt kérdés
És csak értelmes válaszokat kérek! :P

2012. máj. 22. 18:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
47%

Kb 13 éevs lehetsz. Ne pózolj tükörben,közönséges. A szemedet ne keretezd feketével,nem áll jól. Inkább barnával,és használj szempillaspirált,de csak izlésesen. Az öltözködéset nem tetszik,olyan gagyi stílusa van,és minden második ember ezt a gusztustalan órát hordja. Ezt az órát inkább hagyd,még a színe sem megy a ruhádhoz. A hajad szép,mondjuk kicsit sárgás a színe. Alakra kicsit husi vagy,de nem vészes. Ha nem sportolsz akkor vészes lesz pár éven belül.

16/L

2012. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
14 vagyok, oké megfogadom, hogy barnát fogok használni. És van rajtam szempillaspirál. (a képen)
2012. máj. 22. 18:37
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom kislány vagy, úgyhogy inkább ne sminkelj, de ha szeretnél, akkor is hanyagold ezt az előnytelen, amatőr munkát. Nem áll jól. Ha ragaszkodsz a sminkhez, akkor egy kis pirosítót javasolnék, mert nagyon sápadt a bőröd.

A hajad szép, ha természetesen ilyen hullámos, szerencsés vagy, ne vasald ki:) Viszont egy frufru lehet, hogy jól állna.

Az alakodból nem sok minden látszik, arról nem sok mindent tudok mondani.

2012. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

arc:6

haj:7(ebből a hajból többet is kilehet hozni! :D)

testet nem nagyon tudok,mert nem sok látszik,de:6

Bocsi a szigorú pontozásért,de te kérted,hogy pontozzunk :)

2012. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Arc: 6

Kicsit kihangsúlyozhatnád a szemöldököd ( például barna szemöldökceruzával), adna egy kis karaktert az arcodnak.


Haj: 7

Tetszik, hogy szép hosszú a hajad, és hogy hullámos. :)

2012. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Arc : 5

Haj : a hosszúsága miatt 6.

Test: 4 -ilyen fiatalon nem engedheted ezt meg...

Kisugárzás : 3.. az az óra, a smink semmi mosoly..:S

2012. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mire értetted azt, hogy nem engedhetem meg magamnak ilyen fiatalon?
2012. máj. 22. 23:10
 18/30 anonim ***** válasza:

7/9/7

Tök rendben vagy, de tényleg nem ezek számítanak, hanem a kisugárzás. Az így lehúzza az összhatást kb 4-re. Mosollyal kamerába nézve 10-es lennél. :)

2012. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem feltétlenül kell frufru, mert neked igy karakteres az arcod, de ha mégis frufrut vágatnál, akkor legyen csak oldalt frufru, semmiképpen sem teli!

a szemöldököd alig látszik, a kozmetikusnál kérhetsz tartós szemöldökfestést barna színűt (350-850ft) között van ő szépen ad neki egy színt és egy formát. A szemceruzázás nem jó ötlet helyette inkább csak valami dúsító spirált mondanék. És még egy színezett labellot (pink grapefruit) árnyalatban. Egy jó csüngős fülbevalóval is elvonhatod a tekintetedet a homlokódról.

2012. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Haj 5 (de csak a hossza miatt), arc 3, szem a 5(túl kicsi, de tetszik hogy kékes), test is mondjuk 3, rucid nem tetszik >.<...a karóra -1 pontot levesz nálam szval átlagban 4 vagy.


17/L

2012. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!