Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől nőhet mellem?

Mitől nőhet mellem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és szó szerint SEMMI mellem nincs,körülbelül melltartót sincs mire felvenni,és ez már eléggé rosszul érint.Nem nagy melleket szeretnék,csak épp akkorát,hogy én tudjam,hogy van ott valami,mert ez így nagyon rossz !

MŰTÉT KILŐVE!


2012. máj. 22. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó segged van? Ha igen, akkor az kárpótol valamennyire:P
2012. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát eddig mindenki azt mondta,hogy a seggem az űberelhetetlen,de hát kit tudja.
2012. máj. 22. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ezt kaptad az élettől. Cickót nem adott, cserébe viszont 10/10-es(ha igaz) popsid van. Az igazság az, hogy nem éppen előny a fiúknál ez... De aki szeretni fog, az úgyis elfogadja majd. Ha ez megnyugtat, engem kárpótolna az a segg, a kis cici miatt:)
2012. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam naponta párszor masszírozni kell körkőrösen,ez egy kicsit segít.. Egyébként nagyon sajnállak..nekem is nagyon kicsi mellem van. Épp,hogy jó a 70A. De elvileg 23 éves korig a lányok fejlődnek,úgyhogy fel a fejjel,még nincs elveszve a remény! :) 14/L
2012. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak én modellkedem..és inkább az alakom miatt kifutóra visznek,és rossz érzés látni,hogy akikkel vagyok jó nők,és még rosszabb érezni azt,hogy ha nagyobb mellem lenne akkor még talán őket is felülmúlhatnám ://

mert itt ez az egész a versengésről szól.

SAJNOS!

2012. máj. 22. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
És ennek ellenére modellkedsz? Akkor ezen kívül túl nagy gond nem lehet a kinézeteddel. Szerintem úgy jársz a legjobban, ha elfogadod. Senki sem tökéletes. Gondolj arra, hogy akár rondának is születhettél volna:D Örülj annak, amid van és ne azon keseregj, hogy mid nincs:)
2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazad van ! köszönöm azért mindenkinek :))
2012. máj. 22. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!