Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2012-ben divat még a frufru?...

2012-ben divat még a frufru? Vágassak vagy ne? 23L

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 21:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem pont most lett újra divat. Nekem is nagyon tetszik például. De egyébként nem az a fontos, hogy mi a divat, hanem hogy tetszen neked. 18/L
2012. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha azt mondom,hogy divat a frufru,de neked nem áll jól,akkor is bevállalod?Inkább nézz a tükörbe,s döntsd el te magad!
2012. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

első válaszoló: miért ne követhetné a divatot??nem értem hogy egyes emberek miért olyan kérdésre válaszolnak amit felsem tettek...m1-_-

Kérdező: szerintem nyugodtan vágass frufrut ha Neked tetszik.:) énis levágattam és nem bántam meg, sokféleképen beállíthatod.:)

14/L

2012. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem követed a divatot akkor meg miért érdekel? ( Ezt nem bunkóságból kérdezem :)) Szerintem ne ez alapján döntsd el , hogy vágass e magadnak fufrut vagy nem. Ha szeretnél magadnak akkor vágass de ha nem akkor ne vágass.

Ha netán tán divat lesz nem te leszel az egyetlen akinek nincs. :)

2012. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egész nap azon gondolkodok, vágjak-e magamnak frufrut. :) Szerintem ez divatfüggetlenül jól állhat egyeseknek.
2012. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi ez a divat vagy nem divat dolog? Nem értem miért nem lehet olyan hajat csinálni ami jól áll... Ne azt nézd már hogy mi a divat meg mi nem az... Lehet divat a vörös haj nem fogom befesteni...
2012. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocs, hogy picit csúnyán...de kit érdekel mi a divat? lényeg, hogy neked tetszen, na és nem utolsó szempont, hogy jól is álljon! :))
2012. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, mi a divat, hanem azt, hogy jól áll-e, akarod-e
2012. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert itthon vagyok a kislányommal gyesen, szívesen változtatnék a frizurámon, de ha valami olyan oltári nagy baromságot művelek a hajammal amiért mindenhol megszólnak hogy te jó ég ennek a nőnek elment az esze, hogy néz ki, hát akkor inkább nem csináltatok semmit, nem tudom mik manapság a trendek, ezért kérdeztem. Nekem tetszeni tetszik és kamaszkoromban volt is már frufrum, de azóta eltel jó pár év... Ne mondjátok hogy titeket egyáltalán nem érdekel, vagy nem zavar hogy mit mondanak mások rólatok. Bármit felvesztek és megcsináltattok, anélkül hogy bele gondolnátok hogy jó ég mit fognak ehhez szólni az emberek, rokonok, barátok, a pasim stb?!
2012. máj. 19. 13:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Te mindent negatív választ töröltetni fogsz????? úristen
2012. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!