Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, hogyan választotok...

Fiúk, hogyan választotok hajstílust?

Figyelt kérdés

-Úgyértem, hogy hogyan döntitek és magyarázzátok el ha pl. ilyen és ilyen hajstílust szeretnétek?:D

mert ugye nem mindenkinek áll jól a frufru(ez ugyan az mint a breton?), számít az arcforma stb.

bocs a nagyon pontatlan és esetleg idióta kérdésért.:D


2011. nov. 8. 21:52
 1/6 anonim válasza:

Mostanában úgy hogy: apa megnyirsz?


Vicc off.

Előtte már van egy elképzelésem és annak a mintájára mesélem el. Pl. Két oldalt ,hátul rövidre fent maradjon hosszabb. És frufru is maradjon. Vagy kicsit megszedni kéne tépetten hagyni az alját.(hosszabb volt akkor) hát nagybol ennyi de a fodrász megkérdezi 2x. A jobb félék

2011. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen, igen ilyenre gondoltam:D

igazából eddig nem nagyon adtam magamra(15/F), ugyan ahoz a fodrászhoz jártam, aki egyébként elég tudatlan,stb..vagy csak lehet én vagyok hülye mert nem érti amit mondok vagy csak elintézi egy gyors, könnyű válasszal, hogy ezt neked nem lehet:D

2011. nov. 8. 22:38
 3/6 anonim válasza:
én haj modell vagyok és számítógépes program segítségével segítenek kiválasztani hogy milyen legyen a hajam
2011. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt én is kipróbálom:)
2011. nov. 9. 21:14
 5/6 anonim válasza:
nincsen mit :)
2011. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha Nem vagy megelégedve a fodrásszal, keress mást.én is 1hez jártam 4-5 alkalmmal és 5.re elba*ta a hajam.na onnantól be se néztem az ablakán.kerestem 1 másikat és ő 1000x jobban nyír. Amilyet kérsz olyat csinál.

A múltkor gondoltam 1et és a 15cm es hajamat elkezdtem levágni. De csak hátul. Olló ,borotva.ezzel a 2vel. Hát borig szinte belenyírtam.másnap megyek kijavíttatni a benaságom. Olyan jól megcsinálta h érdemes volt bele vágni.(ez volt az 1. Mikor ő nála voltam.anyám mondta h van ez a hely.)

2011. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!