Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek valaha modell? A...

Lehetek valaha modell? A helyzet a következő: 19 éves fiú vagyok. Magasságom viszont csak 180 cm.

Figyelt kérdés
Hívtak kifutómodellnek, de sajnos csak 183 cm-es magasságtól mehetnék. A kérdésem arról szól, hogy még nőni fogok -e. 14-15 éves koromig nagyon nőttem (176), viszont tartottam azt a magasságot 3 évig. Egy éve viszont elkezdtem megint növekedni, már 4 cm-t. Fájnak a lábaim is folyton, mint amikor óvodás koromban nyúltam, mint a takony. Szerintetek mennyi ideig fog ez tartani? Ez valamiféle második növekedési hullám? Elérhetem -e a 183 cm-t?

2012. máj. 16. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Maximum 2cm-t nőhetsz. De attól még, ha szép arcod van és jó tested fotómodell még lehetsz és azzal néha jobban lehet keresni mint kifutóval. És így reklámfilmekbe is bekerülhetsz. Menj be pár ügynökséghez személyesen.
2012. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na hány centit nőttél te búza?
2021. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!