Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenézik azt akinek van tetkója?

Lenézik azt akinek van tetkója?

Figyelt kérdés

Szerintetek lenézik azokat akiknek van tetoválásuk?

És ha igen akkor függ a tetoválástól?


2009. jún. 25. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Engem még sosem néztek, de lehet, hogy jó időben voltam jó helyen. Nekem sem jutna eszembe lenézni senkit, akkor sem ha nem lennék tetkópárti.
2009. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlenül az a gond iylenkor, hogy van tetkó, hanem hogy mi az...

Például én csak azt nézem le, aki playboy-nyulat, hello kittyt vagy náci és önkényuralmi jeleket tetováltat magára, a többi nem gond a szememben

Meg azokat sem tartom sokra, akik csak úgy, hiúságból csináltatnak kozmetikai tetoválást, de alapjáraton nem lenne szükségük rá. (vagyis nem hiányzik szemöldökük, szabályos a szájuk vonala, stb..)

21/L

2009. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Vannak akik lenéznek minket, viszont én mindig azt hozom elő h akik lenézik a másikat pont azoknak nem adatott meg soha.

Tény h nem szívesen mutatkoznék "kontár" munkával a testemen...

13 év alatt nem kaptam rosszalló megjegyzéseket így szerencsésnek mondhatom magam ;)

2009. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én senkit nem nézek le egy tetkó miatt.Ez mindenkinek a magánügye.
2009. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Engem már "fújoztak" a hátam mögött mikor látták hogy ott virít a vállamon a Nyilaskereszt, a vádlimon meg egy turulmadár ami a címert tartja.

És? Sok zsidónak nem tetszik, mi van akkor? Elhúzhatnak, és nem fújogni kell, vagy a szemembe mondják meg. Jaaa, hogy nem merik... :)

Amúgy ne foglalkozz vele hogy más mit mondd. Ha neked tetszik akkor nincs vita.

2009. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

biztos vannak ilyen emberek akik túl konzervatívak az ilyesmihez és furcsán néznek az emberre. és azt is el tudom képzelni ha valaki agyontetováltan bemegy állásinterjúra nem szimpatizálnak vele.

én se nézek le senkit főleg azért mert a tetováló művészek munkáját nagyon is tisztelem, gyönyörűeket alkotnak.:) szerintem sokban függ a tetoválás méretétől meg persze a mintától, hisz ez is egy jel magadról a külső világ felé és az emberek hajlamosak egyből ítélkezni ha nekik nem tetsző dolog van az emberen.

2009. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

El kell mondanom, hogy pár napja láttam egy férfit, akinek az oldalára egy férfi nemiszerv volt tetoválva. Én sem hittem el, rá is kérdeztem... nem néztem le de ilyet még nem láttam az egyszer biztos :DDD


Nem nézek le másokat sem a tetoválás miatt, eszembe sem jutna.


Viszont a sok "ribancrendszámos" tetovált csajt nem tartom valami sokra... a derékra csináltatott tetoválásról van szó ami már minden csajnak van szinte.

2009. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
még sosem néztek le miatta, inkább meg szokták nézni. le még senki sem nézett, de ha így lenne se érdekelne. utálom az ilyen fajta előítéleteket. én az orvosira járok, mégis ott virít rajtam egy tetkó és még másik is lesz, amúgy a barátomnak is van, ő is egyetemista. persze olyan helyen van, ahol takarható. amúgy meg több embernek van, mint gondolnánk, már nem annyira a lázadást jelképezi. persze a megítélése szerintem nagyban mintafüggő. 19/L
2009. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

így már biztos,h. lesz tetkóm

2009. jún. 26. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!