Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a fülem, idegesít....

Nagy a fülem, idegesít. Milyen haj lenne jó? O. o

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és lány. Nem kifejezetten nagy, hanem eláll... vagyis furcsa a formája... utálom. Ha simán van a hajam-váll alatt ér hál istennek*_*- akkor semmi nem látszik, csak edzéseken, meccseken, versenyeken ha felgumizom a hajam, akkor... Na milyen haj:o köszkösz. és nemvágomle.

2012. máj. 13. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
senki nem kérte hogy levágd, pláne ha nagy a füled, akkor ugyanis TILOS levágni, felgumizni, mert azzal kiemeled az előnytelen "oldalad". ezen máshogy nem lehet segíteni, esetleg még a két oldalról egy-egy tincset hátrakötsz, az nem olyan gáz, de szerintem ha nem muszáj, akkor ne gumizd. szívszív.
2012. máj. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Edzéseken nyugodtan gumizd hátra, de tegyél fel egy hajpántot, amit kicsit húzzál le a füled csúcsára. ha eláll, akkor ez majd lefogja. Kolléganőm így csinálja, és neki tényleg extrám elálló füle van, de ez a megoldás beválik nála.

2012. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. hát csak vannak olyan b****szok, akik aztirják h vágjamle:'D

Mindkettőtöknek köszi:)

2012. máj. 16. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint azt mondják, hogy vágd le a füleidet? :$ Ők könnyen viccelnek ezzel, fogalmuk sincs arról, milyen érzés elálló fülekkel élni! Én tudom, férfi létemre, de már megszabadultam tőlük.
2012. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
úristen utolsó! levágtad a füleid? és azért ear a neved is? mert fülek nélkül élsz? :O
2012. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis! :))))) Nem a füleimtől szabadultam meg, hanem az elállóságtól, ha szabad így mondani:) Szóval volt fülplasztikám, és már simulnak a fejemhez a füleim.
2012. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!