Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Homloküreg gyulladásom van....

Homloküreg gyulladásom van. Napok óta be van dugulva a bal fülem. Már nagyon idegesít. Mit tehetnék? :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
infralámpa, mézes torma evése
2011. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
infralámpázok és savanyú káposztát eszek
2011. márc. 14. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha be van dugulva a füled, az azt jelenti, hogy arra is rá fog húzódni a gyulladás. Meleg sót tegyél rá, és sokszor fújj orrot - orrcsepp segít.

A meleg sóban én sem hittem, de komolyan beválik. az a lényeg, hogy melegen kell tartani, tehát miután kihűlt a só, tegyél fel fülvédőt, vagy valami meleg vackot a füledre, egész nap legyen rajta.

2011. márc. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szalma Szabolcs válasza:
Nekem a kamillafűvel való inhalálás segített!(ha esetleg szedsz homeopátiás gyógyszert, akkor inkább kakukkfűvel csináld!)
2011. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a bioptron lámpa tesz manapság csodát. De régebben nekem is mindig a meleg só volt a fülemen. Sokszor voltam beteg, de egyszer sem kellett felszúrni mert, ez nekem mindig segített. Igaza van az előttem szólónak (Y)
2011. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is a melegsót tudom ajánlni... bele valami ruhanyagba (pl: zokni is jó) megvasalja ha már benne van a só aztán a fülre... vagy még a fül gyertyát tudom ajánlani
2011. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 5-éve orr-homlokureg és arcureg gyulladásom van.. a lámpával valo melegítés segít,de a meleg so technikát nem ajánlanám..higgye el nekem h akármilyen ful vagy orr panasza van forduljon fulorrgégészhez.az otthoni kezelés nem elég.a penicilin állagu antibiotikumok a legjobbak amit az orvos ír fel..nem vicc..nálam most derult ki,h streptococcus fertozésem van az arcureg gyulladásbol kifolyolag..
2011. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Doki! Tudod, akinek ez a szakterülete, kivizsgál, terápiát javall... Hallottál már ilyenről? Ja és vannak kuruzslók is. döntsd el, neked melyik jobb!
2011. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!