Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen lányról, ha meglátjátok az utcán?

Figyelt kérdés

Edzés után mindig olyan izzadt a hajam és piros még a fejem..:DD és olyan kellemetlenül érzem magam mikor hazafele kell jönnöm.

Ti mit gondoltok ilyenkor? Semmit? vagy hogy hú de gáz hogy néz már ki?


2012. máj. 8. 19:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#7es vagyok


Igen? :DD És te hány éve hegedülsz? Én lassan 11 éve. :D

És se gyakorlok mindig olyan sokat, most szoktatom rá magam. :D Te milyen szinten tanulsz hegedülni?

2012. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nahát micsoda ismeretségek születnek itt:D

amúgy képzeljétek el ma edzés után öltözéskor elfelejtettem levenni a bandázsomat és csak az utcán vettem észre hogy még mindig rajtam vanxD gondoltam a buszmegálloban leveszem de pont akkor jött a busz szóval hazáig bandázsolt kézzel voltam:'D

ha eddig nem néztek hülyének a piros fejem és az izzadt hajam miatt akkor most a bandázsolt kezeim miatt biztosan:DD

2012. máj. 11. 20:00
 13/17 anonim ***** válasza:

7es vagyok (a hegedűs fiú :D)


Lehet nagyon butának fogsz tartani, de mi az a bandázs? :D Még sose hallottam ezt a szót. :D

Egyébként Te mit sportolsz? Alsós koromban én kosaraztam, Budapest egyik legjobb csapatában/klubjában játszottam, azt mondják elég jó voltam, csak sajnos a költözés miatt ott kellett hagynom. Most meg a zene miatt nincs rá időm. :D Szóval irigyellek, hogy van lehetőséged sportolni! :D

2012. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

szija 7-es hegedűs fiú:d

amúgy boxolok.és a bandázs az az amit a kezünkre tekerünk a kesztyű alá,kb mint a fásli:D nem nézlek hülyének miatta,sokan nem tudják:) de most már te tudod és légy büszke rá:D

amúgy az kár:/ hagyd ott a hegedűt és sportolj valamit:P najó nem.:)

2012. máj. 14. 19:24
 15/17 anonim ***** válasza:

A 7 -es, hegedűs fiú vagyok. :D


Huhh, hát én mindenféle sportra gondoltam, de a boxra nem. :D Ennek fényében én már akkor inkább félnék tőled. :DD

Na, akkor most már tudom, mi az a bandázs. :D

A hegedűsöknek is szokott ilyen bandázs lenni a kezükön abban esetben, ha a sok gyakorlástól inhüvejk gyulladást kapnak, de én sose szoktam inhüvejk gyulladást kapni, mert én okosan gyakorlok. :P Na, ezt csak azért mondtam, hogy valamilyen közös pontot keressek a box és a hegedű közt. :DD


Igen nagy kár, imádok mozogni, sportolni!

2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
haha:D:D
2012. máj. 16. 18:40
 17/17 anonim válasza:

Arra gondolok, hogy biztos sportolt valamit.

Ha az is sportol, aki szembe jön veled akkor tudja, miről van szó, ha meg nem, akkor csak irigykedhet. :)

2013. febr. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!