Mit gondoltok egy ilyen lányról, ha meglátjátok az utcán?
Edzés után mindig olyan izzadt a hajam és piros még a fejem..:DD és olyan kellemetlenül érzem magam mikor hazafele kell jönnöm.
Ti mit gondoltok ilyenkor? Semmit? vagy hogy hú de gáz hogy néz már ki?
Ha a ruhád normális, csak piros az arcod, de nálad van a sporttáskád, akkor azt gondolom, h edzeni voltál! Nem gáz, velem is ez van foci után! :D
18/f
velemis pontosan ugyan ez a helyzet.:D ma is jövök haza táncról tiszta izzadtan és hót vörös a fejem a hajam is szétáll és akkor fúú vajon mit gondolnak most rólam akik látnak..::DDDDDD hát amúúgy ha nagyon gáznak tartod akkor nézd végig a földet hogy ne lássák az arcod. mivel nem abba a ruhába mész haza amiben edzetél, így csak a tested izadt, szóval vigyél valami izzadásgátlót vagy vlamilyen tespermetet hogy ne legyen izzadtság szagod.:D amúgy annyira nem gáz szerintem.:)))
15L
héé kikérem magamnak:D büdös azért nem vagyok:P csak hülyén nézek ki:d
amúgy köszönöm a válaszokat,zöld kéz:)
Szerintem nincs ezen mit szégyellni.Múltkor a barátnőimmel mi így mentünk el edzés után plázázni (még polifoam is volt nálunk :) ). Egyébként én ilyenkor olyan boldog vagyok,gondolom a mozgás miatt felszabadult dopamin miatt,hogy az sem érdekelne,ha valaki megszólna.
Ha látnék egy ilyen lányt,azt gondolnám,hogy fontos neki a teste és törődik vele.25/N
Ha sportos öltözékben mész haza, szóval látszik, hogy edzésen lehettél, akkor nekem ez imponálóan is hathat, hisz egy kitartó személyiségre vall, amely előnyös egy kapcsolatban, valamint valószínűleg a testi adottságok (alak) is a helyén lehetnek.
Lehet, hogy hülyén hangzik nekem még cuki is, ha egy lány arca kipirult. :D
(nekem még rosszabb a helyzetem; én hivatásosan tanulok komoly zenésznek, szóval egy olyan nap után, amikor 4 órát hegedültem, akkor a nyakam baloldalán nagyon kipirosodik, és mindenki azt hiszi, hogy kiszívták, de egyébként egyfolytában így néz ki, mert ugye minden nap gyakorlok, szóval Te nem panaszkodhatsz, mert neked csak pár percig tart. :D)
#7es vagyok
Szerintem ha coffba kötöd, vagy bekontyozod a hajad, akkor kevésbé látszódik, hogy izzadt. Bár nem tudom, nem vagyok benne biztos, mert fiú vagyok. :D
én is hegedülöök!!!: DDDDD csak én nem annyira sookat gyakorlok:$
ja és ha felkötöd a hajad is látszik hogy megizzadtál...:DD cinkes dolgog ez..:))))
még mindig a 3. válaszoló voltam:DDDDDD
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!