Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen lányról, ha meglátjátok az utcán?

Figyelt kérdés

Edzés után mindig olyan izzadt a hajam és piros még a fejem..:DD és olyan kellemetlenül érzem magam mikor hazafele kell jönnöm.

Ti mit gondoltok ilyenkor? Semmit? vagy hogy hú de gáz hogy néz már ki?


2012. máj. 8. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ruhád normális, csak piros az arcod, de nálad van a sporttáskád, akkor azt gondolom, h edzeni voltál! Nem gáz, velem is ez van foci után! :D

18/f

2012. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kuncognék, de sose nézem le a sportolókat. Ők képesek arra amire én nem. Kimozdulni ebből a k.va fotelból :)
2012. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

velemis pontosan ugyan ez a helyzet.:D ma is jövök haza táncról tiszta izzadtan és hót vörös a fejem a hajam is szétáll és akkor fúú vajon mit gondolnak most rólam akik látnak..::DDDDDD hát amúúgy ha nagyon gáznak tartod akkor nézd végig a földet hogy ne lássák az arcod. mivel nem abba a ruhába mész haza amiben edzetél, így csak a tested izadt, szóval vigyél valami izzadásgátlót vagy vlamilyen tespermetet hogy ne legyen izzadtság szagod.:D amúgy annyira nem gáz szerintem.:)))

15L

2012. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
meg amit a második válaszoló is mondott.. ha nálad van a sporttáska (ami nyilván álad van) csak nem hiszik azt hogy moziból jössz így haza. :D legalábbis én ebben reménykedem.. (3. válaszoló voltam;))
2012. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

héé kikérem magamnak:D büdös azért nem vagyok:P csak hülyén nézek ki:d

amúgy köszönöm a válaszokat,zöld kéz:)

2012. máj. 8. 19:18
 6/17 anonim válasza:

Szerintem nincs ezen mit szégyellni.Múltkor a barátnőimmel mi így mentünk el edzés után plázázni (még polifoam is volt nálunk :) ). Egyébként én ilyenkor olyan boldog vagyok,gondolom a mozgás miatt felszabadult dopamin miatt,hogy az sem érdekelne,ha valaki megszólna.

Ha látnék egy ilyen lányt,azt gondolnám,hogy fontos neki a teste és törődik vele.25/N

2012. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportos öltözékben mész haza, szóval látszik, hogy edzésen lehettél, akkor nekem ez imponálóan is hathat, hisz egy kitartó személyiségre vall, amely előnyös egy kapcsolatban, valamint valószínűleg a testi adottságok (alak) is a helyén lehetnek.

Lehet, hogy hülyén hangzik nekem még cuki is, ha egy lány arca kipirult. :D


(nekem még rosszabb a helyzetem; én hivatásosan tanulok komoly zenésznek, szóval egy olyan nap után, amikor 4 órát hegedültem, akkor a nyakam baloldalán nagyon kipirosodik, és mindenki azt hiszi, hogy kiszívták, de egyébként egyfolytában így néz ki, mert ugye minden nap gyakorlok, szóval Te nem panaszkodhatsz, mert neked csak pár percig tart. :D)

2012. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7es vagyok


Szerintem ha coffba kötöd, vagy bekontyozod a hajad, akkor kevésbé látszódik, hogy izzadt. Bár nem tudom, nem vagyok benne biztos, mert fiú vagyok. :D

2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. máj. 9. 21:05
 10/17 anonim ***** válasza:

én is hegedülöök!!!: DDDDD csak én nem annyira sookat gyakorlok:$

ja és ha felkötöd a hajad is látszik hogy megizzadtál...:DD cinkes dolgog ez..:))))

még mindig a 3. válaszoló voltam:DDDDDD

2012. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!