Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen képet csináln...

Hogy lehet ilyen képet csinálni? Link.

Figyelt kérdés

A kép megvan,a zászlós része is de itt megakadtam.:/


[link]



2012. máj. 8. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kis szépia van rajta talán, a jobb oldalán, a bal oldal pedig simán kicsit meg van kékítve. Ha privátban megkeresel, megcsinálom neked pikk-pakk
2012. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szia. photi scappel meglehet ezt csinalni. most nem vagyok gep kozelbe es pontosan nem tudom. de ha jol emlekszem erre az alap kepre( amin a lany van) raillesztesz egy masik kepet, es bealitod hogy kicsit attlatszobb legyen. ha barmi segitseg kell irj :)
2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Photoshop-ban egymásra rakod a két képet, és a felső réteg átlátszóságát leviszed 60-70%-ra + szépia. 1 perces munka.
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
gondoltam h vmi ilyesmi progival lehet megcsinálni,de sajna nem merek semmit letölteni,amióta olyan vírust szedtem le a gépre,h mindent újra kellett telepíteni.-.-' ezt sikerült megcsinálnom 2x is.xd azért gondoltam h vki esetleg tudna segíteni...
2012. máj. 9. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor küld át az alap képet és megcsinálom neked
2012. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Így tudnám megcsinálni a képedet, ha szeretnéd.

[link]

2012. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg már megcsináltam a kedves kérdezőnek, várom a válaszát emailben:D
2012. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képet! Nagyon tetszik.:)
2012. máj. 12. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:
nemtom lehet hülyeséget mondok de sztem gimppel is meglehet valahogy,nem? ott is van ilyen képhalványítás v mi
2012. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 6-os vagyok

Én is azzal csináltam

2012. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!