Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól szedtem ki a...

Szerintetek jól szedtem ki a szemöldököm?

Figyelt kérdés

[link]


Jó a formája? Esetleg igazítsak rajta? Vagy túl vastag még mindig?

Vagy egyáltalán egyforma?

Tanácsokat várok:) 15 L


2012. máj. 5. 11:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jól szedted ki, jó a formája, maximum annyi a hiba, hogy nem egyforma. A jobb oldali széle tényleg vastagabb egy kicsit a bal oldali szélénél. Illetve a jobb oldali tetejébe mintha egy kicsit beleszedtél volna. De amúgy nem gáz, királyul néz ki, csini vagy! :)


A vékony szemöldök pedig egyáltalán nem gáz, valakinek az áll jól! Még férfiak között is. Pl. nekem is az van, fiú létemre! Az eredeti vastag volt, de szerintem bénán néztem ki vele. És lehet, valakinek buzlsnak tűnik, valakinek nem, de srác létemre én is szoktam szedni.

/mielőtt valaki ezzel jönne: nem vagyok buzl, férfiasan szoktam öltözködni, nincsen vasalt, melírozott hajam, nem vagyok lányos, és a szemöldökömet is azért szedem, mert az eredeti elég béna és vastag volt/

2012. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!