Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok rossmanból jó...

Ajánlanátok rossmanból jó körömlakkot? Kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Melyik színűt használjátok belőle?

Köszi!


2012. máj. 2. 16:11
 1/7 anonim válasza:
88%
essence color and go. a legjobb szerintem nekem van pink,piros,kék,csillogós... ha erősebb szint szeretnél szerintem a pink a legjobb
2012. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
essence colour&go lakkok elég jók. mindenféle színt használok. 350 forint körül vannak.
2012. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
350 ft most nálunk de akció van rajta 400ft lehet szerintem maximum
2012. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi lányok !! :)
2012. máj. 2. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
és miss sporty-t használok sokat, két rétegben simán kibírja a 7 napot, de a színei nekem nem mindegyik tetszik, van amikor nem is találok olyat, amit pont keresek köztük.
2012. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

350 Ft teljes áron, 1000%. Amúgy tényleg jók, nekem is van jópár. Főként pirosas, lilás árnyalatok vannak nekem. Egyébként rengeteg színű van, biztos találsz olyat, ami neked tetszik.

Ezen kívül olcsóbb lakk még a Lovely (Rossmann saját márka), az se rossz, de nem olyan nagy a választék, mint az Essence-ből. Kicsit drágább a Miss Sporty meg a Catrice. Olyan 6-700 körül, de nagyobbak, mint a Colour & Go. Ezek se rosszak.


19/L

2012. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énnekem 28 lakkomból 23 essence,abból sok colour&go-s.Nekem bejönnek ezek a lakkok,bár nem olyan sokáig maradnak fent,de szerintem jók.Amúgy én leértékelésbe szoktam venni NYC,Miss Sporty lakkokat(ezért csak 23db essence-m van)
2012. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!